Tato nemovitost není dostupná

Atraktivní kancelářské prostory v perspektivní lokalita na Praze 2 - Vinohrady

Atraktivní kancelářské prostory v perspektivní lokalita na Praze 2 - Vinohrady Atraktivní kancelářské prostory v perspektivní lokalita na Praze 2 - Vinohrady Atraktivní kancelářské prostory v perspektivní lokalita na Praze 2 - Vinohrady Atraktivní kancelářské prostory v perspektivní lokalita na Praze 2 - Vinohrady Atraktivní kancelářské prostory v perspektivní lokalita na Praze 2 - Vinohrady Atraktivní kancelářské prostory v perspektivní lokalita na Praze 2 - Vinohrady Atraktivní kancelářské prostory v perspektivní lokalita na Praze 2 - Vinohrady Atraktivní kancelářské prostory v perspektivní lokalita na Praze 2 - Vinohrady Atraktivní kancelářské prostory v perspektivní lokalita na Praze 2 - Vinohrady Atraktivní kancelářské prostory v perspektivní lokalita na Praze 2 - Vinohrady Atraktivní kancelářské prostory v perspektivní lokalita na Praze 2 - Vinohrady Atraktivní kancelářské prostory v perspektivní lokalita na Praze 2 - Vinohrady Atraktivní kancelářské prostory v perspektivní lokalita na Praze 2 - Vinohrady

Krásné kancelářské prostory v přízemí reprezentativní cihlové budovy . Prostory se skládají z hlavní místnosti, dvou skladových prostor, dvou toalet a malé kuchyně. Celková užitná plocha činí 156m². Na podlahách jsou koberce a dlaždice. V domě k dispozici 24 hodinová recepce. Jedná se o atraktivní lokalitu blízko centra. Místem projde denně velké množství lidí. Výborná příležitost k umístění Vašeho podnikání. Snadná dopravní dostupnost. Zastávka tram jen pár kroků od domu, stanice metra Jiřího z Poděbrad nedaleko.

50.073279
14.440570
Francouzská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
1 124 732 Kč
 (€)
43 952 € Měnový kurz: 25,59
ze dne: 18. 5. 2018
 
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky17403
AdresaFrancouzská, Praha 2 - Vinohrady
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha156 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Radek Bláha

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter