Tato nemovitost není dostupná

Luxusní vila s garáží, bazénem, saunou, soláriem a tenisovými kurty na Praze 4 - Modřany

Luxusní vila s garáží, bazénem, saunou, soláriem a tenisovými kurty na Praze 4 - Modřany Luxusní vila s garáží, bazénem, saunou, soláriem a tenisovými kurty na Praze 4 - Modřany Luxusní vila s garáží, bazénem, saunou, soláriem a tenisovými kurty na Praze 4 - Modřany Luxusní vila s garáží, bazénem, saunou, soláriem a tenisovými kurty na Praze 4 - Modřany Luxusní vila s garáží, bazénem, saunou, soláriem a tenisovými kurty na Praze 4 - Modřany Luxusní vila s garáží, bazénem, saunou, soláriem a tenisovými kurty na Praze 4 - Modřany Luxusní vila s garáží, bazénem, saunou, soláriem a tenisovými kurty na Praze 4 - Modřany Luxusní vila s garáží, bazénem, saunou, soláriem a tenisovými kurty na Praze 4 - Modřany Luxusní vila s garáží, bazénem, saunou, soláriem a tenisovými kurty na Praze 4 - Modřany Luxusní vila s garáží, bazénem, saunou, soláriem a tenisovými kurty na Praze 4 - Modřany Luxusní vila s garáží, bazénem, saunou, soláriem a tenisovými kurty na Praze 4 - Modřany Luxusní vila s garáží, bazénem, saunou, soláriem a tenisovými kurty na Praze 4 - Modřany Luxusní vila s garáží, bazénem, saunou, soláriem a tenisovými kurty na Praze 4 - Modřany Luxusní vila s garáží, bazénem, saunou, soláriem a tenisovými kurty na Praze 4 - Modřany Luxusní vila s garáží, bazénem, saunou, soláriem a tenisovými kurty na Praze 4 - Modřany

Luxusní, kompletně zařízená vila s rozlehlou zahradou (1200 m2), krytým bazénem, tenisovými kurty, saunou, soláriem, garáží a krytým stáním. V domě se nachází tři koupelny s toaletou, rohovou vanou s výřivkou, masážním sprchovým koutem a bidetem. Podlahy jsou parketové, plovoucí, dlážděné i z koberců. Ústřední topení. Plně vybavená kuchyně. ADSL, 2 tel. linky. Krásná lokalita blízko Vltavy, která je vhodná jak pro sportovní vyžití, tak pro relaxaci – nově vybudovaná dráha pro kola a in-line brusle, golfový club Hodkovičky. Snadná dostupnost – autobus (5 minut pěšky) – 15 minut na metro C – Kačerov – 20 minut do centra, tram – 5 minut – 30 minut do centra.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus, tram

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.011625
14.406113
Nad vinicí, Praha 4 - Modřany, Czech Republic
Cena
85 000 Kč
za měsíc
Poplatky+údržba bazénu a zahrady 10000Kč+ poplatky 12000Kč
ID nabídky17401
AdresaNad vinicí, Praha 4 - Modřany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha420 m²
Plocha pozemku420 m²
Garážano (garáž + kryté stání + 2 auta na pozemku )
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter