Tato nemovitost již byla pronajata

Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny

Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny Úžasný nový nezařízený byt 3+kk, velká terasa a 2 garážová stání, Praha 6 - Petřiny

Krásné bydlení v přepychovém zcela novém bytě kde ještě nikdo nebydlel. Nezařízený byt 3+kk o velikosti 133 m2 se nachází ve čtvrtém patře novostavby s výtahem v ulici Na okraji. V bytě jsou dvě ložnice, dvě koupelny (sprchový kout a rohová vana) a dvě toalety. Prostorný obývací pokoj, kde je plně zařízená kuchyňská linka (lednice, myčka, sporák, mikrovlnka, kávovar) a odkud se také vchází na prostornou terasu, ze které je krásný výhled do okolí a nabízí příjemnou a klidnou relaxaci. V bytě jsou plovoucí podlahy. K bytu patří také velký sklep a dvě garážová stání, která je nutno pronajmout společně s bytem za měsíční poplatek 5.000 Kč. V domě je 24 hodinová ostraha a recepce. Do centra trvá cesta 20 minut, je odtud výborná dopravní dostupnost (tram, bus). V okolí naleznete všechnu občanskou vybavenost. V blízkosti bytu se nachází například nádrž Džbán nebo Letohrádek Hvězda.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, bus
50.089973
14.342882
Na okraji, Praha 6 - Veleslavín, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 10.000 + 2 gar. stání 5.000 (nutno pronajmout)
ID nabídky17396
AdresaNa okraji, Praha 6 - Veleslavín
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha133 m²
Terasaano
Garážano (gar. stání (nutno pronajmout), 2 stání)
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter