Tato nemovitost není dostupná

Pozemky - 35 tis m² - změna ÚP na RD možná, Bečkov - Bernartice okr. Trutnov

Pozemky - 35 tis m2 - změna ÚP na RD možná, Bečkov - Bernartice okr. Trutnov Pozemky - 35 tis m2 - změna ÚP na RD možná, Bečkov - Bernartice okr. Trutnov Pozemky - 35 tis m2 - změna ÚP na RD možná, Bečkov - Bernartice okr. Trutnov Pozemky - 35 tis m2 - změna ÚP na RD možná, Bečkov - Bernartice okr. Trutnov Pozemky - 35 tis m2 - změna ÚP na RD možná, Bečkov - Bernartice okr. Trutnov Pozemky - 35 tis m2 - změna ÚP na RD možná, Bečkov - Bernartice okr. Trutnov Pozemky - 35 tis m2 - změna ÚP na RD možná, Bečkov - Bernartice okr. Trutnov Pozemky - 35 tis m2 - změna ÚP na RD možná, Bečkov - Bernartice okr. Trutnov Pozemky - 35 tis m2 - změna ÚP na RD možná, Bečkov - Bernartice okr. Trutnov Pozemky - 35 tis m2 - změna ÚP na RD možná, Bečkov - Bernartice okr. Trutnov Pozemky - 35 tis m2 - změna ÚP na RD možná, Bečkov - Bernartice okr. Trutnov Pozemky - 35 tis m2 - změna ÚP na RD možná, Bečkov - Bernartice okr. Trutnov Pozemky - 35 tis m2 - změna ÚP na RD možná, Bečkov - Bernartice okr. Trutnov Pozemky - 35 tis m2 - změna ÚP na RD možná, Bečkov - Bernartice okr. Trutnov

Naše společnost Vám nabízí ke koupi pozemky o výměře 35 tis m², které jsou v současné době vedeny jako orná půda. K pozemkům patří vlastní dvoukomorová čistička odpadních vod, která je silně předimenzovaná – možnost napojení dalších objektů, vlastní trafostanice, obecní vodovod, plyn se v obci nenachází. K těmto pozemkům patří zachovalý horský pension v provozu v obci Bečkov, která je vzdálená 4 km od Bernartic, okr. Trutnov. Budova je podsklepena a je tří podlažní. Celková kapacita: 65 lůžek, restaurace pro 40 osob a jídelna. Kuchyň je kompletně vybavená s plynovými sporáky a přípravnou pro výdej jídel. Součástí pensionu je lyžárna, společenská místnost s krbem, místnost pro fitcentrum, místnost s kulečníkem a velká terasa s grillem, některé pokoje mají vlastní sprchový kout. Pro ostatní pokoje jsou společné sociální zařízení na každém patře. V majetku nemovitosti je lyžařský vlek po revizi na pronajatém pozemku. Rekreace a služby v okolí: Lokalita je vhodná zejména pro horskou letní i zimní turistiku v místě i v Krkonoších. Žacléř 12 km (cyklostezky, běžky), sjezdařský areál Prkenný Důl (sjezovka dlouhá 1200 m). Menší lyžařské vleky Bečkov, Bernartice, Lampertice, opevnění Stachelberg s expozicí původních zbraní.

Inženýrské sítě

elektřina
Bernartice, Bernartice (Okres Trutnov), Czech Republic
Cena
6 900 000 Kč
celková cena
PoplatkyCena včetně adv. služeb, provize a adv. úschovy
ID nabídky17376
AdresaBernartice, Bernartice (Okres Trutnov)
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku35 000 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jakub Vulin

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter