Tato nemovitost není dostupná

Prodejna s kompletním zázemím a skladovými prostory s vlastními vchody. Praha 8 - Libeň

Prodejna s kompletním zázemím a skladovými prostory s vlastními vchody. Praha 8 - Libeň Prodejna s kompletním zázemím a skladovými prostory s vlastními vchody. Praha 8 - Libeň Prodejna s kompletním zázemím a skladovými prostory s vlastními vchody. Praha 8 - Libeň Prodejna s kompletním zázemím a skladovými prostory s vlastními vchody. Praha 8 - Libeň Prodejna s kompletním zázemím a skladovými prostory s vlastními vchody. Praha 8 - Libeň Prodejna s kompletním zázemím a skladovými prostory s vlastními vchody. Praha 8 - Libeň Prodejna s kompletním zázemím a skladovými prostory s vlastními vchody. Praha 8 - Libeň Prodejna s kompletním zázemím a skladovými prostory s vlastními vchody. Praha 8 - Libeň Prodejna s kompletním zázemím a skladovými prostory s vlastními vchody. Praha 8 - Libeň

Obchodní prostory se nachází v přízemí cihlové budovy přímo na hlavní třídě. Jedná se o prodejnu se skleněnými výlohami a 5 dalších místností, vhodných jako zázemí prodejny (např. skladové prostory). Jejich celková výměra je 180 m2. Prodejna i skladové prostory mají svůj vlastní vchod. Nechybí zde kuchyňský kout, dvě toalety a sprchový kout. Samozřejmostí je telefonní linka a připojení k internetu. Parkování je bez problémů možné na ulici před prodejnou. Prodejnu není možné pronajmout za účelem provozování herny nebo hospody. Uvedená cena pronájmu je včetně DPH.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.100512
14.472118
Sokolovská, Praha 8 - Libeň, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky17349
AdresaSokolovská, Praha 8 - Libeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha180 m²
Plocha pozemku180 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter