Tato nemovitost není dostupná

Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město

Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město Krásný částečně zařízený byt 4+1 s možností garáže, v prestižní lokalitě Praha 1 - Nové Město

Krásný částečně zařízený byt 4+1 (je možno i nezařízený), v prestižní lokalitě Praha 1 – Nové Město. Byt o celkové ploše 130 m2 se nachází ve druhém patře cihlové budovy. K bytu je možno pronajmout garáž. Bydlení má mnoho výhod ve svém umístění, tramvají během několika málo minut dostanete na Václavské náměstí – do centra skvělé občanské vybavenosti (mnoho obchodů, restaurací, kaváren, barů, služeb, atd). Jen pár kroků odtud se nachází Staroměstské náměstí, historická památka se známým Orlojem. Poblíž bytu se nacházejí nejen kulturní, ale i odpočinková místa. K řece Vltavě se dostanete pěšky během pár minut a zde se nabízí velké množství prostoru pro procházky.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, metro
50.079311
14.420915
Vladislavova, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
45 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky17262
AdresaVladislavova, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha130 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter