Tato nemovitost není dostupná

Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka

Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka Prodej zrekonstruovaného rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka

Nabízíme prodej zrekonstruovaného cihlového rodinného domu 4+1 v obci Kolešovice nedaleko Rakovníka. Rodinný dům má užitnou plochu cca.210m², patří k němu garáž pro dvě auta, zahrada cca. 679m², dvůr. V domě je velká hala, koupelna, WC, dále je zde studna, plyn, kanalizace, elektřina, okna EURO – zateplená, podlahy – dlažba, OSB. Co se týče vytápění to je řešené formou krbu a ústřední plynové. Na dům navazují další hospodářské budovy na užitkovou zahradu s bazénem, altánkem a krbem. Na této zahradě se nachází nově založený sad s cca.40 ks plodících ovocných stromů. Rodinný dům se nachází na velmi pěkném místě. Pro bližší informace nás kontaktujte.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení krbové

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody studna
Kolešovice, Kolešovice (Okres Rakovník), Czech Republic
Cena
3 900 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena včetně provize RK)
ID nabídky17216
AdresaKolešovice, Kolešovice (Okres Rakovník)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha210 m²
Plocha pozemku679 m²
Garážano (pro dvě auta)
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter