Tato nemovitost není dostupná

Luxusní prostorný byt 3+kk (4+kk) s terasou, garáží a zahradou ve vile Santoška. Praha 5 - Smíchov

Luxusní prostorný byt 3+kk (4+kk) s terasou, garáží a zahradou ve vile Santoška. Praha 5 - Smíchov Luxusní prostorný byt 3+kk (4+kk) s terasou, garáží a zahradou ve vile Santoška. Praha 5 - Smíchov Luxusní prostorný byt 3+kk (4+kk) s terasou, garáží a zahradou ve vile Santoška. Praha 5 - Smíchov Luxusní prostorný byt 3+kk (4+kk) s terasou, garáží a zahradou ve vile Santoška. Praha 5 - Smíchov Luxusní prostorný byt 3+kk (4+kk) s terasou, garáží a zahradou ve vile Santoška. Praha 5 - Smíchov Luxusní prostorný byt 3+kk (4+kk) s terasou, garáží a zahradou ve vile Santoška. Praha 5 - Smíchov Luxusní prostorný byt 3+kk (4+kk) s terasou, garáží a zahradou ve vile Santoška. Praha 5 - Smíchov Luxusní prostorný byt 3+kk (4+kk) s terasou, garáží a zahradou ve vile Santoška. Praha 5 - Smíchov Luxusní prostorný byt 3+kk (4+kk) s terasou, garáží a zahradou ve vile Santoška. Praha 5 - Smíchov Luxusní prostorný byt 3+kk (4+kk) s terasou, garáží a zahradou ve vile Santoška. Praha 5 - Smíchov Luxusní prostorný byt 3+kk (4+kk) s terasou, garáží a zahradou ve vile Santoška. Praha 5 - Smíchov Luxusní prostorný byt 3+kk (4+kk) s terasou, garáží a zahradou ve vile Santoška. Praha 5 - Smíchov Luxusní prostorný byt 3+kk (4+kk) s terasou, garáží a zahradou ve vile Santoška. Praha 5 - Smíchov Luxusní prostorný byt 3+kk (4+kk) s terasou, garáží a zahradou ve vile Santoška. Praha 5 - Smíchov Luxusní prostorný byt 3+kk (4+kk) s terasou, garáží a zahradou ve vile Santoška. Praha 5 - Smíchov Luxusní prostorný byt 3+kk (4+kk) s terasou, garáží a zahradou ve vile Santoška. Praha 5 - Smíchov

Krásný luxusní a prostorný byt 3+kk se nachází v 1. patře vily Santoška (s výtahem) ve velmi klidné části Prahy 5 – Smíchova. Rozloha bytu je 133 m2. V případě potřeby je možné byt upravit na 4+kk. Byt je nezařízený, v kuchyni však nechybí všechny spotřebiče (lednice, mraznička, myčka, sklokeramická deska). V koupeně bytu se nachází vana. Do bytu je zavedena telefonní linka, připojení ke kabelové televizi a pevné připojení k internetu. K bytu náleží prostorná terasa (36 m2) a zahrada (25 m2). K bytu je možno pronajmout garáž za 1000 Kč/měsíc. V okolí vily se nachází velké množství zeleně. Vynikající dopravní obslužnost autem i hromadnou dopravou (zastávka autobusu vzdálena 100 metrů, metro Anděl – 2 stanice autobusem). Velmi dobrá občanská vybavenost okolí. Obchodní centrum Nový Smíchov (obchody, restaurace, kino) je vzdáleno pouhé 2 zastávky autobusem/5 minut autem.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus 100 metrů, metro 2 stanice busem

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.065479
14.401395
Na Doubkové, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
31 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky + 1000 Kč/měsíc (není podmínkou)
ID nabídky17201
AdresaNa Doubkové, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha133 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Garážano (za 1000 Kč/měsíc (není podmínkou pronájmu), 1 stání)
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter