Tato nemovitost není dostupná

Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích

Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích Pronájem dvougeneračního rodinného domu 7+2 v Černošicích

Nabízíme pronájem dvougeneračního rodinného domu v Černošicích. Rodinný dům je dispozičně 7+2 (tedy 2× 3+1), o užitné ploše 250m², zahrada 850m². V rodinném domě jsou dvě koupelny, dvě kuchyně, 4×WC. Rodinný dům byl postaven v roce 2000, je cihlový má tři podlaží. Suterén má své technické zázemí a dvě místnosti s dlažbou. Další patro má tři pokoje a kuchyň s jídelnou k nimž patří koupelna a 2×WC. Další patro má též tři místnosti, kuchyň s jídelnou a opět 2×WC s koupelnou. K domu patří garáž pro dvě auta a zahrada, která je okrasná a má dřevěný altánek. Co se týče inženýrských sítí v domě je obecní kanalizace, vodovod – vlastní studna, elektřina, plyn, vytápění – ústřední plynové, podlahy – dlažba, plovoucí. Dům má dva satelity, telefon a první nadzemní podlaží je kompletně zařízené. Měsíční nájemné činí 35.000,–-Kč, poplatky (elektřina, plyn) jsou cca.4–5.000,–-Kč. Je zde dobrá dopravní dostupnost, MHD. Rodinný dům je volný koncem května 2009.

Občanská vybavenost

dopravní spojení MHD

Kanalizace

jiný typ kanalizace obecní

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody studna
49.950788
14.306861
Jiráskova, Černošice, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky(cena bez poplatků)
ID nabídky17196
AdresaJiráskova, Černošice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíostatní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha250 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážano (pro dvě auta)
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter