Tato nemovitost není dostupná

Krásný, prostorný byt k pronájmu 4+1 s balkonem přímo v centru Prahy - Malá Strana

Krásný, prostorný byt k pronájmu 4+1 s balkonem přímo v centru Prahy - Malá Strana Krásný, prostorný byt k pronájmu 4+1 s balkonem přímo v centru Prahy - Malá Strana Krásný, prostorný byt k pronájmu 4+1 s balkonem přímo v centru Prahy - Malá Strana Krásný, prostorný byt k pronájmu 4+1 s balkonem přímo v centru Prahy - Malá Strana Krásný, prostorný byt k pronájmu 4+1 s balkonem přímo v centru Prahy - Malá Strana Krásný, prostorný byt k pronájmu 4+1 s balkonem přímo v centru Prahy - Malá Strana Krásný, prostorný byt k pronájmu 4+1 s balkonem přímo v centru Prahy - Malá Strana Krásný, prostorný byt k pronájmu 4+1 s balkonem přímo v centru Prahy - Malá Strana Krásný, prostorný byt k pronájmu 4+1 s balkonem přímo v centru Prahy - Malá Strana Krásný, prostorný byt k pronájmu 4+1 s balkonem přímo v centru Prahy - Malá Strana Krásný, prostorný byt k pronájmu 4+1 s balkonem přímo v centru Prahy - Malá Strana Krásný, prostorný byt k pronájmu 4+1 s balkonem přímo v centru Prahy - Malá Strana Krásný, prostorný byt k pronájmu 4+1 s balkonem přímo v centru Prahy - Malá Strana Krásný, prostorný byt k pronájmu 4+1 s balkonem přímo v centru Prahy - Malá Strana Krásný, prostorný byt k pronájmu 4+1 s balkonem přímo v centru Prahy - Malá Strana Krásný, prostorný byt k pronájmu 4+1 s balkonem přímo v centru Prahy - Malá Strana Krásný, prostorný byt k pronájmu 4+1 s balkonem přímo v centru Prahy - Malá Strana Krásný, prostorný byt k pronájmu 4+1 s balkonem přímo v centru Prahy - Malá Strana Krásný, prostorný byt k pronájmu 4+1 s balkonem přímo v centru Prahy - Malá Strana

Velice luxusní prostorný byt k pronájmu 135 m2, ve třetím patře atraktivního rohového domu postaveného v neo-renesančním stylu na konci 19. století. Dům je po kompletní, luxusní rekonstrukci v roce 2000. Nezařízený byt má tři ložnice, dvě koupelny a balkon. Jsou zde tři ložnice, dvě koupelny a šatna, plně zařízená kuchyně – myčka, sporák, odsavač par, pračka, sušička, telefon, alarm, bezpečnostní dveře a ostraha. Možnost pronájmu garáže v domě za poplatek. Byt se nachází na rozhraní Malé Strany a Smíchova, pod Petřínem, má výhled na náměstí Kinských.

50.079752
14.404861
Újezd, Praha 5 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
58 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky17189
AdresaÚjezd, Praha 5 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro3. patro
Užitná plocha135 m²
Terasane
Balkónano
Garážano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter