Tato nemovitost již byla pronajata

Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady

Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady Luxusní nezařízený byt 3+1 s balkonem a nádherným výhledem na Prahu, Praha 2 - Vinohrady

Naprosto luxusní bydlení s nádherným výhledem na město v Praze 2 – Vinohrady. Nezařízený byt 3+1 o velikosti 108 m2 se nachází ve čtvrtém patře cihlové budovy s výtahem v ulici Krkonošská. Moderní kuchyňská linka se všemi spotřebiči, vkusná koupelna je s rohovou vanou. Byt je velice světlý a prostorný, na podlahách jsou parkety. Z balkonu (2 m2) je luxusní výhled na Riegerovy sady a na Prahu. V místě je výborná občanská vybavenost – pěkné restaurace a útulné kavárny, můžete navštívit galerie a divadla, nebo si odpočinout v parku. Skvělá dopravní dostupnost, stanice metra Jiřího z Poděbrad je 3 minuty od domu, za 15 minut jste pěšky na Václavském náměstí. Neváhejte, jeden z nejkrásnějších bytů v Praze!

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro, tram

Vytápění

ústřední topení plynové etážové
50.079737
14.444835
Krkonošská, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 550,- Kč domovní služby na osobu + 2500,- Kč elektřina a plyn
ID nabídky17139
AdresaKrkonošská, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha108 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter