Tato nemovitost není dostupná

Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6

Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6 Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6 Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6 Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6 Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6 Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6 Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6 Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6 Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6 Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6 Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6 Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6 Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6 Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6 Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6 Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6 Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6 Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6 Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6 Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6 Krásný nezařízený byt 3+ kk v novostavbě, se zahrádkou a terasami, možnost parkování, Praha 6

Nádherný luxusní světlý byt 3+ kk o rozloze 89 m2 v ulici Kolejní, Praha 6– Dejvice. Byt se nachází ve 2. patře cihlové novostavby z roku 2008. Výtah k dispozici. Byt je nezařízen, jsou zde pouze vestavěné skříně, lednice, pračka a sušička. K bytu patří vlastní zahrádka o rozloze 146 m2, terasy a sklep o 5 m2. Možnost přopojení k internetu, telefon, satelit a kabelová televize. Parkování v samostatné garáži za poplatek 4.000,– měsíčně (nutno pronajmout s bytem). Velice dobrá dopravní dostupnost, kousek od domu je stanice metra Dejvická linky A. Velmi klidná lokalita se spoustou zeleně okolo a přátelskou atmosférou. Nedaleko přírodní rezervace Divoká Šárka.

Telekomunikace

telefon
50.102959
14.386026
Kolejní, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
29 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl. 4000 + garáž 3000,-(nutno pronajmout)
ID nabídky17049
AdresaKolejní, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha89 m²
Balkónano
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter