Tato nemovitost není dostupná

Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny

Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny Krásný částečně zařízený byt 3+1 s balkonem, v rodinné vile s garáží a zahradou, město Louny

Nabízíme k pronájmu krásný, slunný, částečně zařízený byt v rodinném domě ve městě Louny. V bytě je moderní kuchyňská linka s vestavěnými spotřebiči (myčka, sklokeramická deska, lednice), dvě koupelny (rohová vana, sprchový kout, pračka), dvě toalety. Další tři místnosti jsou vybavené postelemi a skříněmi. Byt se nachází v prvním patře vily, celková plocha bytu je 122 m2. K bytu patří balkon (3,5 m2), garáž a možnost využití velké zahrady. K dispozici telefon, možnost internetu a kabelové televize. Byt je koncipovám jako 3+1 s možností přepažení největší místnosti na 4+1. V případě dlouhodobějšího a vážného zájmu je možno vytvořit dva byty 2+kk a 2+1, resp. 2+kk a 1+1. Byt je blízko centra města, v klidné ulici, 51 km od Prahy. Cesta do Prahy trvá zhruba 40 minut. Ve městě ve všechna občanská vybavenost.

Telekomunikace

telefon
50.356362
13.807512
Blahoslavova, Louny, Czech Republic
Cena
15 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky17046
AdresaBlahoslavova, Louny
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha122 m²
Balkónano
Garážano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Kateřina Nová

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter