Tato nemovitost není dostupná

Levné, rozlehlé komerční prostory v Nuslích, přímo pod Vyšehradem.

Levné, rozlehlé komerční prostory v Nuslích, přímo pod Vyšehradem. Levné, rozlehlé komerční prostory v Nuslích, přímo pod Vyšehradem. Levné, rozlehlé komerční prostory v Nuslích, přímo pod Vyšehradem. Levné, rozlehlé komerční prostory v Nuslích, přímo pod Vyšehradem. Levné, rozlehlé komerční prostory v Nuslích, přímo pod Vyšehradem. Levné, rozlehlé komerční prostory v Nuslích, přímo pod Vyšehradem. Levné, rozlehlé komerční prostory v Nuslích, přímo pod Vyšehradem. Levné, rozlehlé komerční prostory v Nuslích, přímo pod Vyšehradem. Levné, rozlehlé komerční prostory v Nuslích, přímo pod Vyšehradem. Levné, rozlehlé komerční prostory v Nuslích, přímo pod Vyšehradem. Levné, rozlehlé komerční prostory v Nuslích, přímo pod Vyšehradem. Levné, rozlehlé komerční prostory v Nuslích, přímo pod Vyšehradem. Levné, rozlehlé komerční prostory v Nuslích, přímo pod Vyšehradem. Levné, rozlehlé komerční prostory v Nuslích, přímo pod Vyšehradem. Levné, rozlehlé komerční prostory v Nuslích, přímo pod Vyšehradem. Levné, rozlehlé komerční prostory v Nuslích, přímo pod Vyšehradem. Levné, rozlehlé komerční prostory v Nuslích, přímo pod Vyšehradem.

Jedná se o rozsáhlý komerční prostor v Praze 2 – Nuslích, přímo pod hradbami Vyšehradu. Předchozí majitel těchto prostor zde provedl rozsáhlou rekonstrukci, jsou zde nové podlahy (dlažba, koberec), nové omítky, rozvody elektřiny i vody a nové plynové topení, bohužel lokalita je velmi vlhká, což se opět začíná projevovat na stavu prostoru. Nájemné za neuvěřitelných 281,93 m2 proto činí pouhých 40000,–, + zálohy za služby. Dále je zde možnost pronájmu pouze poloviny prostoru (který je osově souměrný podle diagonály budovy). V takovém případě bude nájemné 25 000.-. Další eventualitou je možnost renovace na náklady majitele, v takovém případě by pak nájemné za celou rozlohu činilo 80.000,–. K dispozici dále 2× kuchyň a WC. Jedná se o velmi dobrou lokalitu s kvalitní dostupností a horší kvalita proto jistě stojí za uváženou.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram
50.062846
14.424399
Lumírova, Praha 2 - Nusle, Czech Republic
Cena
25 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl., + dph
ID nabídky17043
AdresaLumírova, Praha 2 - Nusle
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha123 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter