Tato nemovitost není dostupná

Krásná a luxusní zavedená restaurace na Praze 1 - Starém městě, přímo v srdci Prahy!!

Krásná a luxusní zavedená restaurace na Praze 1 - Starém městě, přímo v srdci Prahy!! Krásná a luxusní zavedená restaurace na Praze 1 - Starém městě, přímo v srdci Prahy!! Krásná a luxusní zavedená restaurace na Praze 1 - Starém městě, přímo v srdci Prahy!! Krásná a luxusní zavedená restaurace na Praze 1 - Starém městě, přímo v srdci Prahy!! Krásná a luxusní zavedená restaurace na Praze 1 - Starém městě, přímo v srdci Prahy!! Krásná a luxusní zavedená restaurace na Praze 1 - Starém městě, přímo v srdci Prahy!! Krásná a luxusní zavedená restaurace na Praze 1 - Starém městě, přímo v srdci Prahy!! Krásná a luxusní zavedená restaurace na Praze 1 - Starém městě, přímo v srdci Prahy!! Krásná a luxusní zavedená restaurace na Praze 1 - Starém městě, přímo v srdci Prahy!! Krásná a luxusní zavedená restaurace na Praze 1 - Starém městě, přímo v srdci Prahy!! Krásná a luxusní zavedená restaurace na Praze 1 - Starém městě, přímo v srdci Prahy!! Krásná a luxusní zavedená restaurace na Praze 1 - Starém městě, přímo v srdci Prahy!! Krásná a luxusní zavedená restaurace na Praze 1 - Starém městě, přímo v srdci Prahy!! Krásná a luxusní zavedená restaurace na Praze 1 - Starém městě, přímo v srdci Prahy!! Krásná a luxusní zavedená restaurace na Praze 1 - Starém městě, přímo v srdci Prahy!! Krásná a luxusní zavedená restaurace na Praze 1 - Starém městě, přímo v srdci Prahy!!

Luxusní zavedená restaurace o celkové ploše 150 m2 se nachází přímo v centru Prahy na Starém Městě. Krásně a vkusně zařízené prostory, kterým dominují původní kamenné zdi a stropy. Veškerý nábytek, parapety a dveře jsou ve dřevě, což dává místu příjemnou atmosféru. Hornímu patru dominuje bar, v dolním patře je vinný sklep. Na podlahách je ve všech prostorách dlažba. V zadní části je kuchyně, toalety. Odstupné činí 990.000Kč. Restaurace je umístěna přímo v srdci Prahy – historickém centru, kam zavítá většina návštěvníků Prahy. Havelská ulička je přímo u stanice metra Můstek. V těchto místech je Havelské tržiště. Jedinečná nabídka, výborná příležitost pro Vaše podnikání v jednom z nejkrásnějších míst Prahy. Neváhejte.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro
50.084607
14.420776
Havelská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
70 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 10000 popl
ID nabídky17040
AdresaHavelská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha150 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Radek Bláha

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter