Tato nemovitost není dostupná

Prodej novostavby rodinného domu 5+1 v Berouně-Kolárova ul.

Prodej novostavby rodinného domu 5+1 v Berouně-Kolárova ul. Prodej novostavby rodinného domu 5+1 v Berouně-Kolárova ul. Prodej novostavby rodinného domu 5+1 v Berouně-Kolárova ul. Prodej novostavby rodinného domu 5+1 v Berouně-Kolárova ul. Prodej novostavby rodinného domu 5+1 v Berouně-Kolárova ul. Prodej novostavby rodinného domu 5+1 v Berouně-Kolárova ul. Prodej novostavby rodinného domu 5+1 v Berouně-Kolárova ul. Prodej novostavby rodinného domu 5+1 v Berouně-Kolárova ul. Prodej novostavby rodinného domu 5+1 v Berouně-Kolárova ul. Prodej novostavby rodinného domu 5+1 v Berouně-Kolárova ul. Prodej novostavby rodinného domu 5+1 v Berouně-Kolárova ul. Prodej novostavby rodinného domu 5+1 v Berouně-Kolárova ul. Prodej novostavby rodinného domu 5+1 v Berouně-Kolárova ul. Prodej novostavby rodinného domu 5+1 v Berouně-Kolárova ul. Prodej novostavby rodinného domu 5+1 v Berouně-Kolárova ul. Prodej novostavby rodinného domu 5+1 v Berouně-Kolárova ul. Prodej novostavby rodinného domu 5+1 v Berouně-Kolárova ul. Prodej novostavby rodinného domu 5+1 v Berouně-Kolárova ul. Prodej novostavby rodinného domu 5+1 v Berouně-Kolárova ul.

Nabízíme prodej novostavby rodinného domu 5+1v Berouně. Dům má užitnou plochu 200m². V domě je voda, elektřina, plyn, kanalizace, podlahy plovoucí a dlažba. K domu patří garáž pro jedno auto. Dům je podsklepen. Vytápění je zde na tuhá paliva. Uvnitř domu se nachází TV-O2, internet, pevná linka. Pro více informací nás kontaktujte.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
49.963866
14.053144
Kollárova, Beroun, Czech Republic
Cena
6 500 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena včetně provize RK)
ID nabídky17024
AdresaKollárova, Beroun
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha200 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážano
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jiří Zbuzek (pobočka Beroun)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter