Tato nemovitost není dostupná

Kancelářský/obchodní prostor, 50 m², jedna místnost, na Starém Městě, nedaleko OD Kotva.

Kancelářský/obchodní prostor, 50 m2, jedna místnost, na Starém Městě, nedaleko OD Kotva. Kancelářský/obchodní prostor, 50 m2, jedna místnost, na Starém Městě, nedaleko OD Kotva. Kancelářský/obchodní prostor, 50 m2, jedna místnost, na Starém Městě, nedaleko OD Kotva. Kancelářský/obchodní prostor, 50 m2, jedna místnost, na Starém Městě, nedaleko OD Kotva. Kancelářský/obchodní prostor, 50 m2, jedna místnost, na Starém Městě, nedaleko OD Kotva. Kancelářský/obchodní prostor, 50 m2, jedna místnost, na Starém Městě, nedaleko OD Kotva. Kancelářský/obchodní prostor, 50 m2, jedna místnost, na Starém Městě, nedaleko OD Kotva. Kancelářský/obchodní prostor, 50 m2, jedna místnost, na Starém Městě, nedaleko OD Kotva. Kancelářský/obchodní prostor, 50 m2, jedna místnost, na Starém Městě, nedaleko OD Kotva. Kancelářský/obchodní prostor, 50 m2, jedna místnost, na Starém Městě, nedaleko OD Kotva. Kancelářský/obchodní prostor, 50 m2, jedna místnost, na Starém Městě, nedaleko OD Kotva. Kancelářský/obchodní prostor, 50 m2, jedna místnost, na Starém Městě, nedaleko OD Kotva.

Krásné prostory na Starém Městě. Cena je 1876 korun za metr čtvereční. Prostor představuje jedna místnost, k dispozici je jedno WC. Objekt se nachází v přízemí a je vytápěn ústředním topením. Jsou zde dva vchody, jeden z ulice, se nachází uprostřed průjezdu do dvora. Podlaha je dřevěná. Lokalita poskytuje skvělé dopravní podmínky, nedaleko se nachází Náměstí Republiky, kde se dají nalézt linky autobusů a tramvají a stejnojmenná stanice metra.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Tram, metro, bus
50.087539
14.426278
Králodvorská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
93 800 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky podle spotřeby
ID nabídky17014
AdresaKrálodvorská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha50 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Radek Bláha

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter