Tato nemovitost není dostupná

Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice

Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice Krásný prodej dvougeneračního rodinného domu 6+2 v obci Cerhovice

Krásný dvougenerační cihlový rodinný dům v obci Cerhovice. Rodinný dům má užitnou plochu 290m². Dispozičně je dům 6+2, pozemek má rozlohu 890m². V domě jsou okna dřevěná, stropy jsou ze sádrokartonu, střecha – tašky. K domu patří tři sklepy, dvě garáže, rozlehlá zahrada. Dále je zde elktřina, plyn, voda, septik – obecní kanalizace je plánovaná do konce roku 2009. Podlahy v domě jsou řešené formou parket, dlažby a koberců. Vytápění v domě je řešené krbem a nebo je zde ústřední plynové vytápění. V rodinném domě je k dispozici TV-statelit, internet – O2 (Wi-Fi), pevná linka. Zařízení v domě je možné ponechat po dohodě s majitelem. Dům je prakticky volný ihned. Je zde skvělá občanská vybavenost, lékárna, hřiště, škola, obchod apod. Co se týče dopravy vše je v místě, v blízkosti je i nájezd na dálnici D5.

Občanská vybavenost

dopravní spojení MHD, dálnice D5

Kanalizace

jiný typ kanalizace septik

Vytápění

ústřední topení krb

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
49.848656
13.833258
Plzeňská, Cerhovice, Czech Republic
Cena
3 420 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena včetně provize RK)
ID nabídky17008
AdresaPlzeňská, Cerhovice
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha290 m²
Plocha pozemku890 m²
Garážano (2x)
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jiří Zbuzek (pobočka Beroun)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter