Tato nemovitost není dostupná

Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci

Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci Luxusní, reprezentativní vila s prostornou zahradou a vnitřním bazénem ve Slivenci

Nádherná, luxusní vila v klidné vilové čtvrti na okraji Prahy – Slivenec. Dispozice domu jsou 7+1 a jeho celková užitá plocha činí 285m². Dům je částečně zařízen. K dispozici pěkná kuchyňská linka se spotřebiči. V obývacím pokoji krb. Na podlahách koberce, plovoucí podlahy a dlažba. Podlahové topení. Kabelová televize a internet. Vnitřní vyhřívaný bazén. Dále k dispozici garáž pro dvě auta. K domu patří nádherná, udržovaná zahrada (1200m²). Úžasná lokalita. Klid a ticho. Vilová oblast. Chuchelský a slivenecký park nedaleko. Naleznete zde kvalitní občanskou vybavenost – základní škola, školka, poliklinika a lékárna, několik supermarketů v okolí. Snadná dopravní dostupnost do centra. Autobusová zastávka jen pár kroků od domu. Vhodné i jako reprezentativní sídlo firmy.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.015841
14.358046
Na Křemínku, Praha 5 - Slivenec, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 10000 - 15000popl.
ID nabídky16979
AdresaNa Křemínku, Praha 5 - Slivenec
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha285 m²
Plocha pozemku0 m²
Balkónano
Garážano (2 stání)
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter