Tato nemovitost není dostupná

Stylové kanceláře (78 m²) v historickém centru u Staroměstského náměstí - Týnská ulice

Stylové kanceláře (78 m2) v historickém centru u Staroměstského náměstí - Týnská ulice Stylové kanceláře (78 m2) v historickém centru u Staroměstského náměstí - Týnská ulice Stylové kanceláře (78 m2) v historickém centru u Staroměstského náměstí - Týnská ulice Stylové kanceláře (78 m2) v historickém centru u Staroměstského náměstí - Týnská ulice Stylové kanceláře (78 m2) v historickém centru u Staroměstského náměstí - Týnská ulice Stylové kanceláře (78 m2) v historickém centru u Staroměstského náměstí - Týnská ulice Stylové kanceláře (78 m2) v historickém centru u Staroměstského náměstí - Týnská ulice Stylové kanceláře (78 m2) v historickém centru u Staroměstského náměstí - Týnská ulice Stylové kanceláře (78 m2) v historickém centru u Staroměstského náměstí - Týnská ulice Stylové kanceláře (78 m2) v historickém centru u Staroměstského náměstí - Týnská ulice Stylové kanceláře (78 m2) v historickém centru u Staroměstského náměstí - Týnská ulice Stylové kanceláře (78 m2) v historickém centru u Staroměstského náměstí - Týnská ulice Stylové kanceláře (78 m2) v historickém centru u Staroměstského náměstí - Týnská ulice Stylové kanceláře (78 m2) v historickém centru u Staroměstského náměstí - Týnská ulice Stylové kanceláře (78 m2) v historickém centru u Staroměstského náměstí - Týnská ulice Stylové kanceláře (78 m2) v historickém centru u Staroměstského náměstí - Týnská ulice

Stylové kancelářské prostory se nacházejí ve druhém patře historické budovy s výtahem přímo v srdci Prahy, nedaleko Staroměstského náměstí. Nabízíme 3 kanceláře, celkem 7 místností, které nejdou propojit v jeden velký prostor. Ve druhém patře se nachází kancelář se třemi místnostmi (78 m2), nájem je 295Kč/m2 + služby 150Kč/m2. Ve čtvrtém patře je kancelář s jednou místností (32,5m²), nájem je 295Kč/m2 + služby 150Kč/m2. Ve čtvrtém patře se dále nachází kancelář se třemi místnostmi (62m²), nájem je 24,000 Kč včetně poplatků. Všude jsou parkety a koberce, pevné připojení na internet, telefon, ústřední topení, 24 hodinová ostraha objektu. Společné sociální zařízení a kuchyňka jsou na chodbě. Stanice metra Náměstí Republiky je 5 minut chůze od domu. Parkování je možné v obchodním domě Kotva. Kanceláře se nacházejí v atraktivním prostředí historické Prahy, skvělá atmosféra, klidná ulice. Jedinečná příležitost pro Vaše podnikání.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení ústřední dálkové

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.088751
14.423713
Týnská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
23 010 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky16942
AdresaTýnská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater4
Užitná plocha78 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter