Tato nemovitost není dostupná

Krásný, nový rodinný dům s 2 koupelnami, zahradou a terasou na okraji Prahy

Krásný, nový rodinný dům s 2 koupelnami, zahradou a terasou na okraji Prahy Krásný, nový rodinný dům s 2 koupelnami, zahradou a terasou na okraji Prahy Krásný, nový rodinný dům s 2 koupelnami, zahradou a terasou na okraji Prahy Krásný, nový rodinný dům s 2 koupelnami, zahradou a terasou na okraji Prahy Krásný, nový rodinný dům s 2 koupelnami, zahradou a terasou na okraji Prahy Krásný, nový rodinný dům s 2 koupelnami, zahradou a terasou na okraji Prahy Krásný, nový rodinný dům s 2 koupelnami, zahradou a terasou na okraji Prahy Krásný, nový rodinný dům s 2 koupelnami, zahradou a terasou na okraji Prahy Krásný, nový rodinný dům s 2 koupelnami, zahradou a terasou na okraji Prahy Krásný, nový rodinný dům s 2 koupelnami, zahradou a terasou na okraji Prahy Krásný, nový rodinný dům s 2 koupelnami, zahradou a terasou na okraji Prahy Krásný, nový rodinný dům s 2 koupelnami, zahradou a terasou na okraji Prahy Krásný, nový rodinný dům s 2 koupelnami, zahradou a terasou na okraji Prahy Krásný, nový rodinný dům s 2 koupelnami, zahradou a terasou na okraji Prahy Krásný, nový rodinný dům s 2 koupelnami, zahradou a terasou na okraji Prahy Krásný, nový rodinný dům s 2 koupelnami, zahradou a terasou na okraji Prahy Krásný, nový rodinný dům s 2 koupelnami, zahradou a terasou na okraji Prahy Krásný, nový rodinný dům s 2 koupelnami, zahradou a terasou na okraji Prahy

Pronájem krásného, rozlehlého rodinného domu v Praze Uhříněvsi. Dispozice bytu je 4+kk+komora+šatna a užitná plocha je 127 m2, z celkových 370 metrů plochy. Tento rodinný dům je kromě kuchyňského koutu nezařízen. V kuchyňském koutě je vše od myčky až po mikrovlnnou troubu. Veškeré spotřebiče jsou vestavěné a celkový tón kuchyňského koutu skvěle ladí s vyzněním obývacího pokoje, který na něj navazuje. Jedna koupelna je se sprchovým koutem, druhá s vanou. Velkou výhodou je obrovský půdní úložný prostor. Vzhledem k tomu že se jedná o Prahu Uhříněves, je okolí velmi klidné. Na druhou stranu občanská vybavenost je kvalitní a co nenajdete v místě najdete v samotné Praze, která je vzdálená pár minut jízdy. I dopravní podmínky jsou kvalitní, spojení je zajišťováno dvěma linkami autobusů.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Bus

Telekomunikace

telefon
50.026460
14.609676
Venušina, Praha 10 - Uhříněves, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
ID nabídky16928
AdresaVenušina, Praha 10 - Uhříněves
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku370 m²
Terasaano
Garážano (1 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter