Tato nemovitost není dostupná

Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku

Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku Luxusní bydlení s bazénem v Bráníku

Pronájem spodního patra se samostatným vchodem v rodinné vile na kopci v Bráníku. Za domem, tedy před spodním bytem je veliká zahrada s altánem k užívání hlavně pro tyto spodní prostory a s výhledem na Vltavu a Barandov + část Smíchova. Byt je vybaven velice luxusně, na podlahách je jak dlažba, tak zcela nová plovoucí podlaha. Interiér je řešen velice prostorně s velikým důrazem na množství světla. Osvětlení je v převážné většině bodovými světly s mnoha kombinacemi osvícení prostoru. Je zde brán veliký důraz na ozdobné prvky v podobě štuků, popřípadě je zvolena jako doplněk socha. V celém bytě re rozvedena PC síť, vytápění je všude v podlahách. Ve spodním patře je taktéž bazén a saunou, kde je celoročně udržovaná stálá teplota vody 30 stupňů C. Celý objekt je zabezpečen elektronickým zabezp. systémem s kamerovou ostrahou a v celém okolí domu jsou infra závory. K objektu je taktéž garážové stání s dálkově ovladatelnými vraty. Dopravní dostupnost je autobusem ze stanice Budějovická.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus na metro C - Budějovická

Vytápění

ústřední topení podlahové

Telekomunikace

telefon
50.039592
14.414163
Jasná I, Praha 4 - Braník, Czech Republic
Cena
80 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky1692
AdresaJasná I, Praha 4 - Braník
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha270 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (na dálkové ovládání, 1 stání)
Sklepne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter