Tato nemovitost není dostupná

Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě

Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě Velmi pěkné, prostorné nebytové prostory na Praze 2, Vyšehradě

Nebytové prostory o velikosti 144 m2 v přízemí a suterénu domu v ulici Na Slupi, na Praze 2. Nezařízené prostory jsou po částečně rekonstrukci. Nachází se zde kuchyňský kout ( je možno vybavit ledničkou), sociální zařízení, terasa a zahrada (není součástí nájmu). Jsou zde zavedeny 2 telefonní linky a možnost internetového připojení. Podlahové topení a plynový kotel. K dispozici je i kamerový systém. Dostupnost do centra cca 10 min MHD. Příjemná a klidná lokalita nedaleko centra Prahy s kompletní občanskou vybaveností – restaurace, obchody.

Telekomunikace

telefon
50.068315
14.420565
Na slupi, Praha 2 - Vyšehrad, Czech Republic
Cena
45 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 6500,- Kč
ID nabídky16908
AdresaNa slupi, Praha 2 - Vyšehrad
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha144,17 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter