Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m².

Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m2. Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m2. Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m2. Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m2. Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m2. Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m2. Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m2. Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m2. Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m2. Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m2. Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m2. Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m2. Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m2. Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m2. Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m2. Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m2. Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m2. Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m2. Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m2. Praha, krásný a prostorný byt 1+1 k pronájmu, Fibichova ulice, Žižkov, balkon, parkování, po rekonstrukci, 45 m2.

Krásný byt 1+1 s balkónem v cihlovém domě na Žižkově o velikosti 45m². Veškeré zařízení potřebné k životu – postel, kuchyňská linka se spotřebiči, lednice, mikrovlná trouba, skříně, jídelní stůl + židle, konferenční stůl, poličky, pračka, vana s možností využití jako sprchový kout. Na fotkách chybí sedačka, pc stolek a vestavěná skříň v kuchyni – bude dodáno v následujících dnech. Všechna okna jsou orientována do tichého dvora. Byt je celkově velmi slunný a rekonstrukce provedená minulý rok + menší úpravy, které právě probíhají zaručují vysokou kvalitu bydlení. Možnost kabelové tv a internetu. Parkovat lze ve dvoře za poplatek, nebo před domem. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, kavárny, množství menších parků kde si můžete odpočinout na lavičkách a hned za rohem výtečný hostinec. Asi 2 minuty pěšky je metro A – Jiří z Poděbrad a do centra se dostanete v okamžiku.

50.080475
14.449895
Fibichova, Praha 3 - Žižkov, Czech Republic
Cena
10 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 1 500 Kč + elektřina (cca 500,- Kč) a plyn (cca 700,- czk) + možnost parkování ve dvoře za 2500,- Kč
ID nabídky16900
AdresaFibichova, Praha 3 - Žižkov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha45 m²
Balkónano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter