Tato nemovitost není dostupná

Luxusní zrekonstruovaný zařízený byt 3 + 1 v centru staré Prahy - Jilská ulice, Staré Město

Luxusní zrekonstruovaný zařízený byt 3 + 1 v centru staré Prahy - Jilská ulice, Staré Město Luxusní zrekonstruovaný zařízený byt 3 + 1 v centru staré Prahy - Jilská ulice, Staré Město Luxusní zrekonstruovaný zařízený byt 3 + 1 v centru staré Prahy - Jilská ulice, Staré Město Luxusní zrekonstruovaný zařízený byt 3 + 1 v centru staré Prahy - Jilská ulice, Staré Město Luxusní zrekonstruovaný zařízený byt 3 + 1 v centru staré Prahy - Jilská ulice, Staré Město Luxusní zrekonstruovaný zařízený byt 3 + 1 v centru staré Prahy - Jilská ulice, Staré Město Luxusní zrekonstruovaný zařízený byt 3 + 1 v centru staré Prahy - Jilská ulice, Staré Město Luxusní zrekonstruovaný zařízený byt 3 + 1 v centru staré Prahy - Jilská ulice, Staré Město Luxusní zrekonstruovaný zařízený byt 3 + 1 v centru staré Prahy - Jilská ulice, Staré Město Luxusní zrekonstruovaný zařízený byt 3 + 1 v centru staré Prahy - Jilská ulice, Staré Město Luxusní zrekonstruovaný zařízený byt 3 + 1 v centru staré Prahy - Jilská ulice, Staré Město Luxusní zrekonstruovaný zařízený byt 3 + 1 v centru staré Prahy - Jilská ulice, Staré Město Luxusní zrekonstruovaný zařízený byt 3 + 1 v centru staré Prahy - Jilská ulice, Staré Město Luxusní zrekonstruovaný zařízený byt 3 + 1 v centru staré Prahy - Jilská ulice, Staré Město

Kompletně zrenovovaný byt 3 + 1 v domě s úžasnou polohou na Jilské ulici, která nabízí výborný poměr mezi žitím přímo v centru Prahy a klidnějším místem. V okolí bytu se nachází Staroměstské náměstí se Staroměstskou radnicí a orlojem, velké množství výborných restaurací (např. restaurace Allegro, která získala Michelinskou hvězdičku) a jiné významné památky. Dostupnost je vhodná kvůli blízkosti stanice metra Staroměstské nám. a tramvajových zastávek. Byt je moderně a velmi pohodlně zařízený s krásnou kuchyní a koupelnou. Výhodou je také nově zřízená terasa do vnitřního dvora, která umožňuje užít si chvíli klidu v rušném centru.

Telekomunikace

telefon
50.085703
14.419160
Jilská, Praha 1 - Staré Město, Czech Republic
Cena
27 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ 100 EUR poplatek
ID nabídky16876
AdresaJilská, Praha 1 - Staré Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha100 m²
Terasaano
Balkónne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter