Tato nemovitost není dostupná

Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy.

Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy. Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy. Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy. Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy. Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy. Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy. Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy. Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy. Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy. Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy. Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy. Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy. Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy. Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy. Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy. Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy. Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy. Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy. Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy. Výhodná nabídka- velice pěkný, zařízený byt 4+1 se zahradou a garáží na Praze 10 - Dolní Měcholupy.

Nádherný byt 4+1 o výměře 200m² se nachází v přízemí novostavby bytového domu. Dům je situován v klidné lokalitě na okraji Prahy 10 – Dolní Měcholupy, ulice Za kovárnou. Lokalita je dobře občansky vybavena. Výhodou jsou blízké zelené plochy pro relaxaci a jiné aktivity. Dopravní obslužnost obstarává autobus ( metro cca.10min). Byt je neprůchozí, zařízený pěkným nábytkem. Součástí krásné a prostorné kuchyně je lednice, mraznička, trouba, sklokeramická deska, myčka a mikrovlnka. Výhodou jsou 2 koupelny s vanou a WC + jedno WC samostatné. Podlahovou krytinou je zde dlažba. Obývací části bytu jsou velmi útulné s dřevěnou podlahou. Dále pak nabízejí přímý vstup na zahradu (300m²), která bytu náleží. Skvělá je možnost parkování v garáži pro 2 auta.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.056390
14.558853
Za kovárnou, Praha 10 - Dolní Měcholupy, Czech Republic
Cena
8 500 000 Kč
celková cena
ID nabídky16857
AdresaZa kovárnou, Praha 10 - Dolní Měcholupy
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha200 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Ludmila Mojžíšová

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter