Tato nemovitost není dostupná

Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko

Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko Svěží, moderní byt 3+kk v historickém centru Prahy, Staroměstské náměstí nedaleko

Nádherný, moderní byt 3+kk na Praze 1, ulice Žatecká. Byt se nachází v 1. patře cihlového domu. Byt se velmi prostorný, jeho celková užitná plocha činí 90m². Byt je kompletně zařízen. Naleznete zde také krásnou, stylovou kuchyňskou linku se spotřebiči. Na podlahách parkety a dlažba. Báječná lokalita. Okouzlující výhled na Staroměstské náměstí. Atmosféra Starého města všude kolem. Bohatý výběr aktivit k trávení volného času. Každý si jistě vybere. Restaurace, kavárny, divadla všude v okolí. Nákupní příležitosti na každém rohu. Snadná dopravní dostupnost do všech částí Prahy. Stanice metra Staroměstská jen pár minut chůze od domu. Krásné bydlení na úžasném místě.

50.087986
14.418446
Žatecká, Praha 1 - Josefov, Czech Republic
Cena
32 400 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky16807
AdresaŽatecká, Praha 1 - Josefov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha90 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter