Tato nemovitost není dostupná

Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice

Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice Krásný nový nezařízený rodinný dům 4+kk s garáží a terasou, Praha 10 - Vršovice

Krásné a klidné bydlení v novém řadovém rodinném domě ve Vršovicích. Nezařízený rodinný dům má dvě patra, prostornou terasu (50 m2), která je společná s vedlejším domem a také zahradu (200 m2). Dům má dispozice 4+kk a rozlohu 130 m2, pokoje jsou neprůchozí. Plně vybavená kuchyňská linka (lednice, sklokeramická deska, myčka), dvě koupelny s vířivou vanou, sprchovým koutem a bidetem. V domě jsou plovoucí podlahy a dlažba, vytápění je plynové etážové. Je zde telefon a kabelové připojení, centrální vysavač, bezpečnostní a protihluková okna. V horním patře je klimatizace. K domu patří garáž pro dvě auta. V okolí domu naleznete veškerou občanskou vybavenost. Výborná dostupnost do centra Prahy.

Vytápění

ústřední topení plynové etážové

Telekomunikace

telefon
50.066157
14.458523
Na louži, Praha 10 - Vršovice, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4.000Kč
ID nabídky16774
AdresaNa louži, Praha 10 - Vršovice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha130 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Garážano (2 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter