Tato nemovitost není dostupná

Nádherný, luxusně zařízený 4+kk na Novém Městě. Volný od 1.8.

Nádherný, luxusně zařízený 4+kk na Novém Městě. Volný od 1.8. Nádherný, luxusně zařízený 4+kk na Novém Městě. Volný od 1.8. Nádherný, luxusně zařízený 4+kk na Novém Městě. Volný od 1.8. Nádherný, luxusně zařízený 4+kk na Novém Městě. Volný od 1.8. Nádherný, luxusně zařízený 4+kk na Novém Městě. Volný od 1.8. Nádherný, luxusně zařízený 4+kk na Novém Městě. Volný od 1.8. Nádherný, luxusně zařízený 4+kk na Novém Městě. Volný od 1.8. Nádherný, luxusně zařízený 4+kk na Novém Městě. Volný od 1.8. Nádherný, luxusně zařízený 4+kk na Novém Městě. Volný od 1.8. Nádherný, luxusně zařízený 4+kk na Novém Městě. Volný od 1.8. Nádherný, luxusně zařízený 4+kk na Novém Městě. Volný od 1.8. Nádherný, luxusně zařízený 4+kk na Novém Městě. Volný od 1.8. Nádherný, luxusně zařízený 4+kk na Novém Městě. Volný od 1.8. Nádherný, luxusně zařízený 4+kk na Novém Městě. Volný od 1.8. Nádherný, luxusně zařízený 4+kk na Novém Městě. Volný od 1.8.

Jedná se o byt 4+kk o rozloze téměř 140 metrů čtverečních v klasickém secesním domě velmi blízko centra. Dům je bohužel bez výtahu. Byt je zařízen krásným, vkusným a luxusním nábytkem. Rovněž kuchyně je plně vybavena, od sklokeramické varné desky, přes myčku až po mikrovlnnou troubu, přičemž ve všech případech se jedná o vestavěné spotřebiče. Koupelna je rozměrná a dvojité umyvadlo poskytuje dostatek komfortu hned pro dva lidi. V koupelně se také nachází jedno WC, další je pak zvlášť. Na podlaze jsou plovoucí podlahy a samozřejmě dlažba. Díky poloze domu je lokalita klidná a zároveň poskytuje vynikající občanskou vybavenost. Nedaleko se nachází park na Karlově Náměstí, kde je možné relaxovat a podobně. Dopravní podmínky jsou také skvělé. Dopravu v místě zajišťují linky tramvají, autobusů i metro. Byt bude volný od prvního srpna.

Občanská vybavenost

dopravní spojení metro, tram, bus

Telekomunikace

telefon
50.077106
14.416333
Na Zderaze, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky+3000,- popl.
ID nabídky16769
AdresaNa Zderaze, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvídružstevní
Patro4. patro
Užitná plocha138 m²
Terasane
Balkónne
Lodžiene
Sklepne
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter