Tato nemovitost není dostupná

Pěkné, prostorné skladové prostory s kanceláří na Praze Západ - Červený Újezd

Pěkné, prostorné skladové prostory s kanceláří na Praze Západ - Červený Újezd Pěkné, prostorné skladové prostory s kanceláří na Praze Západ - Červený Újezd Pěkné, prostorné skladové prostory s kanceláří na Praze Západ - Červený Újezd Pěkné, prostorné skladové prostory s kanceláří na Praze Západ - Červený Újezd Pěkné, prostorné skladové prostory s kanceláří na Praze Západ - Červený Újezd Pěkné, prostorné skladové prostory s kanceláří na Praze Západ - Červený Újezd Pěkné, prostorné skladové prostory s kanceláří na Praze Západ - Červený Újezd Pěkné, prostorné skladové prostory s kanceláří na Praze Západ - Červený Újezd Pěkné, prostorné skladové prostory s kanceláří na Praze Západ - Červený Újezd Pěkné, prostorné skladové prostory s kanceláří na Praze Západ - Červený Újezd Pěkné, prostorné skladové prostory s kanceláří na Praze Západ - Červený Újezd Pěkné, prostorné skladové prostory s kanceláří na Praze Západ - Červený Újezd Pěkné, prostorné skladové prostory s kanceláří na Praze Západ - Červený Újezd Pěkné, prostorné skladové prostory s kanceláří na Praze Západ - Červený Újezd Pěkné, prostorné skladové prostory s kanceláří na Praze Západ - Červený Újezd

Skladové prostory v Červeném Újezdu, Praha – Západ. Celková užitná plocha činí 506,4 m2. K dispozici také kancelář a sociální zázemí. V případě zájmu možno pronajmout ještě další kancelářské prostory ve vedlejším objektu. Jedná se o zrekonstruovaný zámeček. K dispozici 3 kancelářské jednotky. V prvním patře se nacházejí 2 kanceláře – 75m², kde měsíční nájem činí 8900 kč a 42m², kde je měsíční nájem ve výši 6203kč. V přízemí naleznete ještě jednu kancelář o užitné ploše 56m², kde měsíční nájem činí 5000kč. Výborná nabídka.

Červený Újezd, Červený Újezd (Okres Praha-západ), Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky16721
AdresaČervený Újezd, Červený Újezd (Okres Praha-západ)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha506,40 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter