Tato nemovitost není dostupná

Víceúčelové, prostorné nebytové prostory v Hostivicích u Prahy

Víceúčelové, prostorné nebytové prostory v Hostivicích u Prahy Víceúčelové, prostorné nebytové prostory v Hostivicích u Prahy Víceúčelové, prostorné nebytové prostory v Hostivicích u Prahy Víceúčelové, prostorné nebytové prostory v Hostivicích u Prahy Víceúčelové, prostorné nebytové prostory v Hostivicích u Prahy Víceúčelové, prostorné nebytové prostory v Hostivicích u Prahy Víceúčelové, prostorné nebytové prostory v Hostivicích u Prahy Víceúčelové, prostorné nebytové prostory v Hostivicích u Prahy Víceúčelové, prostorné nebytové prostory v Hostivicích u Prahy Víceúčelové, prostorné nebytové prostory v Hostivicích u Prahy Víceúčelové, prostorné nebytové prostory v Hostivicích u Prahy Víceúčelové, prostorné nebytové prostory v Hostivicích u Prahy

Pěkné, velmi prostorné nebytové prostoty v Hostivicích, Praha – Západ. Objekt se nachází na nám.1.máje. Celková užitná plocha činí 204m². K dispozici přízemí a první patro. Objekt má tři samostatné vchody. Nová plastová okna. Na podlahách koberce a beton. Sociální zázemí je samozřejmostí. Široké možnosti využití. Dobrá volba pro umístění Vašeho podnikání. Zajímavá lokalita. dobrá dopravní dostupnost. Autobusová zastávka jen pár kroků od domu.

Hostivice, Hostivice (Okres Praha-západ), Czech Republic
Cena
20 540 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky16719
AdresaHostivice, Hostivice (Okres Praha-západ)
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha204 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Radek Bláha

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter