Tato nemovitost není dostupná

Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov

Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov Překrásný luxusní nový byt 4+kk s terasami a vířivkou, parkováním na Praze 6 - Břevnov

Přepychové a moderní bydlení v krásně a vkusně zařízeném bytě na Praze 6 v ulici Běžecká. Nový byt 4+kk o velikosti 156 m2 se nachází ve druhém patře novostavby s výtahem. Dominantou bytu jsou dvě velké terasy (140 m2), kde je umístěna luxusní vířivka a odkud je nádherný výhled na město. Pohádkový byt je díky skvěle vybranému nábytku a tapetám velice útulný a hlavně světlý. Kuchyňská linka v krémové barvě je vybavena vestavěnými spotřebiči, 2 koupelny mají nápaditý design. Na podlahách jsou v celém bytě parkety. Samozřejmostí je satelit, kabelová televize a telefon. K bytu patří dvě parkovací stání, která se musí pronajmout spolu s bytem za měsíční poplatek 6.000Kč. Novostavba je v klidné části Prahy, lokalita s výbornou dostupností do centra Prahy. Okolí je bohaté na občanskou vybavenost. 10 minut autobusem na stanici metra Anděl, kde je také velké obchodní a zábavní centrum. Ve volných chvílích můžete navštívit příjemné restaurace a kavárny, nebo se jít pobavit do kina či do některého z mnoha divadel. Jedinečná nabídka, proto neváhejte.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus

Telekomunikace

telefon
50.080228
14.380255
Běžecká, Praha 6 - Břevnov, Czech Republic
Cena
53 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl 5000 + 2 x 3000 za garáž (nutno pronajmout)
ID nabídky16626
AdresaBěžecká, Praha 6 - Břevnov
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha156 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (2 x 3000Kč nutno pronajmout, 2 stání)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter