Tato nemovitost není dostupná

Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost

Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost Kouzelná chalupa v obci Komárov - příroda a veškerá obč. vybavenost

Krásná stará jednopodlažní chalupa 3+1 (60 m2) uprostřed klidné části obce Komárov. K domu patří krásná zahrada s ovocnými stromy a pozemek je z jedné strany ohraničen potokem. Dále je tu sklep, dílan, garáž pro jedno auto. Elektřina, voda – obecní vodovod, kanalizace-žumpa, dům není podsklepen, podlahy – beton. Etážové vytápění. Pozemek má rozlohu 1230m². V místě pošta, středisko, bus, škola, školka.

Kanalizace

jiný typ kanalizace žumpa

Vytápění

ústřední topení etážové

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody obecní vodovod
Komárov, Komárov (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
1 600 000 Kč
celková cena
Poplatky(cena včetně provize RK)
ID nabídky16588
AdresaKomárov, Komárov (Okres Beroun)
Budovakamenná
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku1 230 m²
Garážano
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter