Tato nemovitost již byla prodána

Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné

Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné Luxusní domy nedaleko Průhonic ihned k nastěhovaní . Praha - Východ, Bydlení pro náročné

Dovolujeme si vám nabídnout exkluzivní bydleni nedaleko Průhonic. Jedná se o 8 luxusně disainově řešených domů v klidné lokalitě. Vily jsou ovládány počítačem, alarm – světla, garáže, topení, zavlažování na zahradě i zamykání domu a vstupní brány. Můžete se i dálkově připojit přes počítač a řídit svoji nemovitost na cestách. Každý dům je plně vybaven Italskou kuchýní s vestavěnými spotřebiči Baumatic – trouba, mikrovlna trouba, varná deska, myčka. Koupelny mají vyhřívané podlahy a jsou plně a luxusně vybaveny. Každý dům disponuje nekolika loznicemi, galerii, obývacim pokojem, pracovnou a dvougaraží. Z každé ložnice vstup na rozlehlou terasu. Celková rozloha pozemku, na kterem se každý dům nachazí činí 840 m2 a více. Domy se liší od sebe rozlohou zahrady a obytnou plochou. Ceny se pohybují od 18ti milionů. Lokalita nabízí sportovní i kultutní vyžití. Ceny jsou k jednání. Neváhejte nás kontaktovat pro více info.

Telekomunikace

telefon
Praha, Praha 10 (Okres Hlavní město Praha), Czech Republic
Cena
18 000 000 Kč
celková cena
Poplatkyceny bez DPH
ID nabídky16587
AdresaPraha, Praha 10 (Okres Hlavní město Praha)
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha236 m²
Plocha pozemku895 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (2 stání)
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petra Skýpalová

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter