Tato nemovitost není dostupná

Luxusní nový byt 5kk s terasou, předzahrádkou a 2 garáž. st. v Praze 6 - Dejvicích

Luxusní nový byt 5kk s terasou, předzahrádkou a 2 garáž. st. v Praze 6 - Dejvicích Luxusní nový byt 5kk s terasou, předzahrádkou a 2 garáž. st. v Praze 6 - Dejvicích Luxusní nový byt 5kk s terasou, předzahrádkou a 2 garáž. st. v Praze 6 - Dejvicích Luxusní nový byt 5kk s terasou, předzahrádkou a 2 garáž. st. v Praze 6 - Dejvicích Luxusní nový byt 5kk s terasou, předzahrádkou a 2 garáž. st. v Praze 6 - Dejvicích Luxusní nový byt 5kk s terasou, předzahrádkou a 2 garáž. st. v Praze 6 - Dejvicích Luxusní nový byt 5kk s terasou, předzahrádkou a 2 garáž. st. v Praze 6 - Dejvicích Luxusní nový byt 5kk s terasou, předzahrádkou a 2 garáž. st. v Praze 6 - Dejvicích

Nabízíme prostorný byt velikosti 5+kk v bytovém domě POD HANSPAULKOU. Podlahová plocha bytu je 124 m2, terasa 48,10m² a plocha zahrádky 76,80m². Vybavení je ve vysokém standardu. Projekt, kde se byt nachází, je umístěn na okraji Hanspaulky, ulice Kolejní a nabízí pouze 32 bytových jednotek. Je výborně dopravně obsloužen – metro 5 min chůze, 15 min do centra. V blízkosti je park Divoká Šárka a Stromovka. Vybavení bytu zahrnuje dřevěné dubové podlahy, dřevěná EURO okna, klimatizaci, zařízení koupelen od firmy Hansgrohe a Kaldewai, italské dlažby a obklady. K bytu přísluší 2 parkovací stání v suterénní garáži a sklep.

Nabízíme prostorné byty o dispozici 5+kk v bytovém domě POD HANSPAULKOU. Vybavení je ve vysokém standardu. Projekt, kde se byty nachází, je umístěn na okraji Hanspaulky, ulice Kolejní a nabízí pouze 32 bytových jednotek. K prodeji jsou poslední 4 byty s terasou, zahradou, 2 x koupelna a 2 x garázové stání. Projekt je výborně dopravně obsloužen – metro 5 min chůze, 15 min do centra. V blízkosti se nachází park Divoká Šárka a Stromovka. Vybavení bytu zahrnuje dřevěné dubové podlahy, dřevěná EURO okna, klimatizaci, zařízení koupelen od firmy Hansgrohe a Kaldewai, italské dlažby a obklady.

50.102959
14.386026
Kolejní, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
14 450 000 Kč
celková cena
ID nabídky16580
AdresaKolejní, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha173,20 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (2 stání)
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jakub Vančura

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter