Tato nemovitost není dostupná

Exklusivní Vily, 4+kk, uprostřed přírody a nedaleko Prahy, Zdiby, Praha - východ

Exklusivní Vily, 4+kk, uprostřed přírody a nedaleko Prahy, Zdiby, Praha - východ Exklusivní Vily, 4+kk, uprostřed přírody a nedaleko Prahy, Zdiby, Praha - východ Exklusivní Vily, 4+kk, uprostřed přírody a nedaleko Prahy, Zdiby, Praha - východ Exklusivní Vily, 4+kk, uprostřed přírody a nedaleko Prahy, Zdiby, Praha - východ Exklusivní Vily, 4+kk, uprostřed přírody a nedaleko Prahy, Zdiby, Praha - východ Exklusivní Vily, 4+kk, uprostřed přírody a nedaleko Prahy, Zdiby, Praha - východ Exklusivní Vily, 4+kk, uprostřed přírody a nedaleko Prahy, Zdiby, Praha - východ Exklusivní Vily, 4+kk, uprostřed přírody a nedaleko Prahy, Zdiby, Praha - východ Exklusivní Vily, 4+kk, uprostřed přírody a nedaleko Prahy, Zdiby, Praha - východ Exklusivní Vily, 4+kk, uprostřed přírody a nedaleko Prahy, Zdiby, Praha - východ Exklusivní Vily, 4+kk, uprostřed přírody a nedaleko Prahy, Zdiby, Praha - východ Exklusivní Vily, 4+kk, uprostřed přírody a nedaleko Prahy, Zdiby, Praha - východ Exklusivní Vily, 4+kk, uprostřed přírody a nedaleko Prahy, Zdiby, Praha - východ Exklusivní Vily, 4+kk, uprostřed přírody a nedaleko Prahy, Zdiby, Praha - východ Exklusivní Vily, 4+kk, uprostřed přírody a nedaleko Prahy, Zdiby, Praha - východ Exklusivní Vily, 4+kk, uprostřed přírody a nedaleko Prahy, Zdiby, Praha - východ Exklusivní Vily, 4+kk, uprostřed přírody a nedaleko Prahy, Zdiby, Praha - východ Exklusivní Vily, 4+kk, uprostřed přírody a nedaleko Prahy, Zdiby, Praha - východ Exklusivní Vily, 4+kk, uprostřed přírody a nedaleko Prahy, Zdiby, Praha - východ

Naše společnost Vám nabízí ke koupi exklusivní rezidenční vily 4+kk na pěkném místě uprostřed přírody v obci Zdiby. Vily jsou postaveny na mírně svažitém pozemku s terasovitě řešenými zahradami. Dispoziční řešení je 4+kk s obytnou plochou od 126,65 m2 do 127,59 m2. Ke každé vile je zajištěno parkování pro dva osobní automobily. K projektu patří i stavební povolení na vybudování venkovního bazénu dle individuálního designu. Ve vile byly použity tyto nadstandardní materiály: střecha: zelená extenzivní bezúdržbová pro suchomilné rostliny, okna jsou dřevěná Euro s izolačním bezpečnostním dvojsklem, vstupní dveře jsou bezpečnostní hladké jednoduché, vnitřní dveře jsou celoskleněné bezrámové, v ložnici jsou na zemi dřevěné parkety, v ostatních místnostech byla použita keramická dlažba, vytápění je na elektrokotel 9,0 kW, v obytné místnosti je podlahové vytápění teplovodní, v koupelně a WC podlahové vytápění elektrické. V kuchyni jsou připravené vývody pro instalaci kuchyňské linky včetně připojení pro pračku, myčku a elektrického sporáku – je zde možnost využít připravených projektů pro kuchyňské linky.V koupelně a na toaletě byla použita keramika a baterie renomovaných značek. Vilapark je usazen do nádherné krajiny Vltavského údolí. Nedaleko projektu s nachází řada cyklostezek ale i plno zajímavostí pro dlouhé procházky. Dopravní dostupnost do Prahy je velmi dobrá, především blízké dálnici D8 směr Teplice. Do centra Prahy cesta trvá přibližně 20 min. Také je zde možnost využít linky PID 371 a 374. pro více informací nás prosím kontaktujte.

Občanská vybavenost

dopravní spojení PID, silnice, dálnice

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.166039
14.419009
K Holosmetkům, Zdiby, Czech Republic
Cena
8 069 460 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a kompletních právních služeb
ID nabídky16564
AdresaK Holosmetkům, Zdiby
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku992 m²
Terasaano
Balkónne
Lodžiene
Garážano (2 stání)
Sklepne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Adam Kloud

E-mail: adam.kloud@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 810 645

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter