Tato nemovitost není dostupná

Prodej stavební parcely na RD 790 m² v obci Jirny, Praha - východ

Prodej stavební parcely na RD 790 m2 v obci Jirny, Praha - východ Prodej stavební parcely na RD 790 m2 v obci Jirny, Praha - východ Prodej stavební parcely na RD 790 m2 v obci Jirny, Praha - východ

Společnost Home Sweet Home Vám nabízí ke koupi velmi pěkný stavební pozemek v obci o výměře 790 m2 v obci Jirny v katastrálním území Jirny. Pozemek je částečně oplocen a čtvercového rovinného charakteru s příjezdovou komunikací, která je z asfaltového recyklátu. V ceně pozemku jsou veškeré IS s přímou přípojkou: elektřina, plyn, kanalizace a vodovod. Obec Jirny s částí Nové Jirny leží na silnici spojující města Brandýs nad Labem – Stará Boleslav a Úvaly, při dálnici D11 z Prahy na Hradec Králové nebo při cestě z Praha – Horní Počernice na Poděbrady. Je zde také výborná dopravní dostupnost autobusy PID. Obě části jsou od sebe vzdáleny cca 1,5 km. Jirny mají bohatou minulost, nachází se v nich významné historické památky – zámek, kostel sv. Petra a Pavla, zvonice, kapličky. Současné Jirny jsou moderní dynamickou obcí s plnou občanskou vybaveností (kanalizace s ČOV, vodovod, plynofikace), školou, školkou a novým moderním zdravotnickým komplexem, která v současnosti prožívá mohutný stavební rozvoj.

Inženýrské sítě

elektřina
plyn
Jirny, Jirny (Okres Praha-východ), Czech Republic
Cena
2 900 Kč
za m²
PoplatkyCena včetně adv. služeb, provize a adv. úschovy
ID nabídky16545
AdresaJirny, Jirny (Okres Praha-východ)
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku790 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petr Procházka

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter