Tato nemovitost není dostupná

Pěkný stavební pozemek na RD 2466 m², Řevnice, okr. Praha - západ

Pěkný stavební pozemek na RD 2466 m2, Řevnice, okr. Praha - západ Pěkný stavební pozemek na RD 2466 m2, Řevnice, okr. Praha - západ Pěkný stavební pozemek na RD 2466 m2, Řevnice, okr. Praha - západ Pěkný stavební pozemek na RD 2466 m2, Řevnice, okr. Praha - západ Pěkný stavební pozemek na RD 2466 m2, Řevnice, okr. Praha - západ Pěkný stavební pozemek na RD 2466 m2, Řevnice, okr. Praha - západ Pěkný stavební pozemek na RD 2466 m2, Řevnice, okr. Praha - západ Pěkný stavební pozemek na RD 2466 m2, Řevnice, okr. Praha - západ Pěkný stavební pozemek na RD 2466 m2, Řevnice, okr. Praha - západ Pěkný stavební pozemek na RD 2466 m2, Řevnice, okr. Praha - západ Pěkný stavební pozemek na RD 2466 m2, Řevnice, okr. Praha - západ Pěkný stavební pozemek na RD 2466 m2, Řevnice, okr. Praha - západ

Nabízíme Vám k prodeji pěknou stavební parcelu mírně svažitého a obdélníkového charakteru o výměře 2466 m2, v obci Řevnice okr. Praha – západ. Pozemek se nachází v klidné části na kraji obce v blízkosti lesa s pěkným výhledem na okolní krajinu. Během měsíce vybuduje majitel na vlastní náklady inženýrské sítě na hranici pozemku: kanalizace, vodovod, elektřina a plyn. V současné době jsou tyto sítě vzdáleny několik metrů od pozemku. Je zde vybudován již pomníček na jejich připojení. K pozemku vede zpevněná cesta, která je současné době ve spoluvlastnictví majitele pozemku. Po dobudování všech sítí se tato cesta převádí do vlastnictví obce. Pozemek je vhodný pro stavbu rodinného domu s velkou zahradou a nebo na stavbu 2 – 3 rodinných domů. Město Řevnice leží u toku Berounky při svazích brdských Hřebenů, 9 km jihozápadně od hranic Prahy. Stalo se oblíbeným letoviskem, ale i vyhledávaným bydlištěm lidí, toužících po kontaktu s přírodou a majících smysl pro krásu poberounské, ještě dnes romantické krajiny. Občanská vybavenost v obci: základní škola, školka, lékaři, základní umělecká škola, knihovna, kino, divadelní soubor, potraviny, restaurace. Sporty: Kopaná, házená, tenis Dopravní dostupnost: Pražské integrovaná doprava, výborné vlakové spojení – 40 min na Hl. nádraží do Prahy, autem – 25 min.

Inženýrské sítě

elektřina
plyn
Řevnice, Řevnice (Okres Praha-západ), Czech Republic
Cena
3 280 Kč
za m²
PoplatkyCena včetně adv. služeb, adv. úschovy a provize
ID nabídky16523
AdresaŘevnice, Řevnice (Okres Praha-západ)
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku2 466 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jakub Vulin

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter