Tato nemovitost již byla pronajata

Nezařízený byt 3+kk k pronájmu cenově výhodný-REZERVACE

Nezařízený byt 3+kk k pronájmu cenově výhodný-REZERVACE Nezařízený byt 3+kk k pronájmu cenově výhodný-REZERVACE Nezařízený byt 3+kk k pronájmu cenově výhodný-REZERVACE Nezařízený byt 3+kk k pronájmu cenově výhodný-REZERVACE Nezařízený byt 3+kk k pronájmu cenově výhodný-REZERVACE Nezařízený byt 3+kk k pronájmu cenově výhodný-REZERVACE Nezařízený byt 3+kk k pronájmu cenově výhodný-REZERVACE Nezařízený byt 3+kk k pronájmu cenově výhodný-REZERVACE Nezařízený byt 3+kk k pronájmu cenově výhodný-REZERVACE Nezařízený byt 3+kk k pronájmu cenově výhodný-REZERVACE Nezařízený byt 3+kk k pronájmu cenově výhodný-REZERVACE Nezařízený byt 3+kk k pronájmu cenově výhodný-REZERVACE Nezařízený byt 3+kk k pronájmu cenově výhodný-REZERVACE Nezařízený byt 3+kk k pronájmu cenově výhodný-REZERVACE Nezařízený byt 3+kk k pronájmu cenově výhodný-REZERVACE

Nabízíme k pronájmu byt 3+kk o užitné ploše 64m² s lodžií cca.4,5m2v panelovém domě, v Tyršově ul. v přímé blízkosti berounského náměstí. Dům má osm pater a byt se nachází v šestém nadzemním podlaží. V domě je k dispozici výtah. Byt je nezařízený, velmi cenově výhodný tj. 10 000,–-Kč bez poplatků.Kauce u tohoto bytu není žádná. V bytě je voda, elektřina, plyn,kanalizace, vytápění ústřední, podlahy – lino. Jsou zde plastová okna rok staré, v bytě zůstává kuchyňská linka s el.troubou,ply­nový sporák. K bytu patří sklepní kóje. Byt je volný ihned. Doprava je zde vynikající, veškerá občanská vybavenost – perfektní vše v místě bydliště.

Občanská vybavenost

dopravní spojení vše v místě

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
49.960936
14.070746
Tyršova, Beroun, Czech Republic
Cena
10 001 Kč
za měsíc
Poplatky(cena bez poplatků)
ID nabídky16379
AdresaTyršova, Beroun
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro6. patro
Počet pater8
Užitná plocha64 m²
Sklepano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jiří Zbuzek (pobočka Beroun)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter