Tato nemovitost není dostupná

Pronájem bytu 3+1 v Žebráku, který se hned tak neodmítá REZERVACE

Pronájem bytu 3+1 v Žebráku, který se hned tak neodmítá REZERVACE Pronájem bytu 3+1 v Žebráku, který se hned tak neodmítá REZERVACE Pronájem bytu 3+1 v Žebráku, který se hned tak neodmítá REZERVACE Pronájem bytu 3+1 v Žebráku, který se hned tak neodmítá REZERVACE Pronájem bytu 3+1 v Žebráku, který se hned tak neodmítá REZERVACE Pronájem bytu 3+1 v Žebráku, který se hned tak neodmítá REZERVACE Pronájem bytu 3+1 v Žebráku, který se hned tak neodmítá REZERVACE Pronájem bytu 3+1 v Žebráku, který se hned tak neodmítá REZERVACE Pronájem bytu 3+1 v Žebráku, který se hned tak neodmítá REZERVACE Pronájem bytu 3+1 v Žebráku, který se hned tak neodmítá REZERVACE Pronájem bytu 3+1 v Žebráku, který se hned tak neodmítá REZERVACE Pronájem bytu 3+1 v Žebráku, který se hned tak neodmítá REZERVACE Pronájem bytu 3+1 v Žebráku, který se hned tak neodmítá REZERVACE Pronájem bytu 3+1 v Žebráku, který se hned tak neodmítá REZERVACE Pronájem bytu 3+1 v Žebráku, který se hned tak neodmítá REZERVACE

Nabízíme pronájem bytu 3+1 v Žebráku. Byt se nachází v cihlovém domě ve druhém nadzemním podlaží ze tří. K bytu patří dvě sklepní kóje, garáž pro jedno auto ta je samozřejmě už v ceně a je zhruba 1 minutu chůze od domu. V bytě je voda, elektřina, kanalizace – obecní, podlahy jsou plovoucí a dlažba. V bytě zůstává kuchyňská linka, sporák, satelit možno WI-FI. V koupelně je vana. Vytápění je zde ústřední plynové. K domu dále patří menší zahrádka.Škola, která má k dispozici i posilovnu je vzdálena zhruba 40 metrů od domu což ušetří spoustu času. Pronájem je možný na dobu neurčitou, ale majitel žádá tříměsíční zkušební dobu. Doprava je zde výborná, MHD cca.5min.od domu, dálnice, občanská vybavenost na úrovni.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
49.875502
13.890712
Sídliště, Žebrák, Czech Republic
Cena
6 000 Kč
za měsíc
Poplatky(Bez poplatku)
ID nabídky16332
AdresaSídliště, Žebrák
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro2. patro
Počet pater3
Užitná plocha64 m²
Garážano (pro jedno auto)
Sklepano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jiří Zbuzek (pobočka Beroun)

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter