Tato nemovitost není dostupná

Slunný rodinný dům k prodeji v obci Srbsko

Slunný rodinný dům k prodeji v obci Srbsko Slunný rodinný dům k prodeji v obci Srbsko Slunný rodinný dům k prodeji v obci Srbsko Slunný rodinný dům k prodeji v obci Srbsko Slunný rodinný dům k prodeji v obci Srbsko Slunný rodinný dům k prodeji v obci Srbsko Slunný rodinný dům k prodeji v obci Srbsko Slunný rodinný dům k prodeji v obci Srbsko Slunný rodinný dům k prodeji v obci Srbsko Slunný rodinný dům k prodeji v obci Srbsko Slunný rodinný dům k prodeji v obci Srbsko Slunný rodinný dům k prodeji v obci Srbsko Slunný rodinný dům k prodeji v obci Srbsko Slunný rodinný dům k prodeji v obci Srbsko Slunný rodinný dům k prodeji v obci Srbsko Slunný rodinný dům k prodeji v obci Srbsko

Nabízíme prodej rodinného domu v obci Srbsko nedaleko Karlštejna. Dům je dvoupodlazni,volne a k dispozici je 3+kk v přízemí. Vprvním patře jsou dva pokoje, ty obývají manželé v důchodu,paní má tyto místnosti na dožití. Proto je zde možnost nejprve složit cca 45% ceny a poté co zanikne věcné břemeno doplatit zbytek. Dům má užitnou plochu 150m² a je postavenna mírně se svažujícím pozemku o rozloze 1000m². Je zde možnost výstavby ješte jednoho domu. K domu patři rovnež zázemí pro zahradní techniku a je zde dílna. Dům je kompletně podsklepen a je v něm elektřina, voda, plyn a též nově udělaná kanalizace. Na podlaze jsou parkety a lino.Vytápění je možné jak plynem tak i pomocí kotle na tuhá paliva. Pozemek je kompletně oplocen a jsou na nem dve studny, garáž a zahrada. V této lokalitě je velmi dobrá dopravní dostupnost do Berouna cca. 10min. a do Prahy 25min. Dále se zde nabízí také přímé vlakové spojení do Berouna. V obci je plná občanská vybavenost. Nemovitost se nachází v krásném prostředí CHKO a jedná se o velmi klidné místo s hezkým výhledem.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení na plyn

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody 2x studna
Srbsko, Srbsko (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
3 414 001 Kč
celková cena
Poplatky(cena včetně provize RK)
ID nabídky16315
AdresaSrbsko, Srbsko (Okres Beroun)
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater2
Užitná plocha150 m²
Plocha pozemku1 000 m²
Garážano (pro jedno auto)
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter