Tato nemovitost není dostupná

Kancelářské nebo obchodní prostory k pronájmu, ul. Salmovská , nedaleko Karlova náměstí

Kancelářské nebo obchodní prostory k pronájmu, ul. Salmovská , nedaleko Karlova náměstí Kancelářské nebo obchodní prostory k pronájmu, ul. Salmovská , nedaleko Karlova náměstí Kancelářské nebo obchodní prostory k pronájmu, ul. Salmovská , nedaleko Karlova náměstí Kancelářské nebo obchodní prostory k pronájmu, ul. Salmovská , nedaleko Karlova náměstí Kancelářské nebo obchodní prostory k pronájmu, ul. Salmovská , nedaleko Karlova náměstí Kancelářské nebo obchodní prostory k pronájmu, ul. Salmovská , nedaleko Karlova náměstí Kancelářské nebo obchodní prostory k pronájmu, ul. Salmovská , nedaleko Karlova náměstí Kancelářské nebo obchodní prostory k pronájmu, ul. Salmovská , nedaleko Karlova náměstí Kancelářské nebo obchodní prostory k pronájmu, ul. Salmovská , nedaleko Karlova náměstí Kancelářské nebo obchodní prostory k pronájmu, ul. Salmovská , nedaleko Karlova náměstí Kancelářské nebo obchodní prostory k pronájmu, ul. Salmovská , nedaleko Karlova náměstí Kancelářské nebo obchodní prostory k pronájmu, ul. Salmovská , nedaleko Karlova náměstí Kancelářské nebo obchodní prostory k pronájmu, ul. Salmovská , nedaleko Karlova náměstí Kancelářské nebo obchodní prostory k pronájmu, ul. Salmovská , nedaleko Karlova náměstí Kancelářské nebo obchodní prostory k pronájmu, ul. Salmovská , nedaleko Karlova náměstí Kancelářské nebo obchodní prostory k pronájmu, ul. Salmovská , nedaleko Karlova náměstí

Nebytové prostory k pronájmu vhodné pro všechny typy kanceláří nebo obchodní činnost na Praze 2, nedaleko Karlova náměstí. Jedná se o 6 místností o celkové rozloze 120 m2, které se nacházejí v suterénu cihlového domu. Je možno pronajmout jen část prostorů jako obchod + kancelář + 2× sklad + 1 sklad pod schody (84m²) za uvedenou cenu a ještě je možno pronajmout kancelář s kuchyňkou a soc. zařízením (33m²) za 13000Kč + popl.3000Kč/měsíc. Při pronájmu celých prostor (120m²) je cena k jednání. Je zde kuchyňský kout, koupelna, telefon a pevné připojení k internetu. Je nutno provést drobné opravy. Po dohodě možno na vlastní náklady s možností odečtu z nájmu nebo na náklady majitele. Kvalitní občanská vybavenost a skvělá dopravní dostupnost (metro Karlovo náměstí).

Telekomunikace

telefon
50.075131
14.422506
Salmovská, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
31 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ppl. 3500
ID nabídky16278
AdresaSalmovská, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha84 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter