Tato nemovitost není dostupná

Krásný, světlý nově zrekonstruovaný byt 2+kk, 40m², na rozhraní Vinohrad a Vršovic

Krásný, světlý nově zrekonstruovaný byt 2+kk, 40m2, na rozhraní Vinohrad a Vršovic Krásný, světlý nově zrekonstruovaný byt 2+kk, 40m2, na rozhraní Vinohrad a Vršovic Krásný, světlý nově zrekonstruovaný byt 2+kk, 40m2, na rozhraní Vinohrad a Vršovic Krásný, světlý nově zrekonstruovaný byt 2+kk, 40m2, na rozhraní Vinohrad a Vršovic Krásný, světlý nově zrekonstruovaný byt 2+kk, 40m2, na rozhraní Vinohrad a Vršovic Krásný, světlý nově zrekonstruovaný byt 2+kk, 40m2, na rozhraní Vinohrad a Vršovic Krásný, světlý nově zrekonstruovaný byt 2+kk, 40m2, na rozhraní Vinohrad a Vršovic Krásný, světlý nově zrekonstruovaný byt 2+kk, 40m2, na rozhraní Vinohrad a Vršovic Krásný, světlý nově zrekonstruovaný byt 2+kk, 40m2, na rozhraní Vinohrad a Vršovic Krásný, světlý nově zrekonstruovaný byt 2+kk, 40m2, na rozhraní Vinohrad a Vršovic Krásný, světlý nově zrekonstruovaný byt 2+kk, 40m2, na rozhraní Vinohrad a Vršovic Krásný, světlý nově zrekonstruovaný byt 2+kk, 40m2, na rozhraní Vinohrad a Vršovic Krásný, světlý nově zrekonstruovaný byt 2+kk, 40m2, na rozhraní Vinohrad a Vršovic Krásný, světlý nově zrekonstruovaný byt 2+kk, 40m2, na rozhraní Vinohrad a Vršovic

Nabízíme k prodeji velice hezký, slunný byt 2+kk na rozhraní Vinohrad a Vršovic v ulici Košická o celkové výměře 40m². Byt se nachází v prvním nadzemním podlaží, okna jsou ovšem ve výšce 4. podlaží- dům je orientovaný ve svahu. Byt je velmi dobře dostupný z krásného točitého schodiště, které dominuje celému domu. Dům je po kompletní rekonstrukci vnitřních prostor, střechy i rozvodů. Je plánovaná výměna vstupních dveří. Byt je rovněž po kompletní rekonstrukci. Z vstupní chodby vcházíme do obývacího pokoje, kde je umístěna nová kuchyňská linka se spotřebiči. Z tohoto pokoje vcházíme do ložnice, která má navíc uložný prostor/šatnu jako samostatnou místnost. Další úložný prostor je nad chodbou. Dům je situován ve velice klidné lokalitě v blízkosti parku Grebovka s dobrou dostupností na tramvaj a metro.

Telekomunikace

telefon
50.069587
14.449097
Košická, Praha 10 - Vršovice, Czech Republic
Cena
3 200 000 Kč
za měsíc
Poplatkycena je kompletní včetně servisu SK
ID nabídky16262
AdresaKošická, Praha 10 - Vršovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha40 m²
Balkónne
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Jan Kubina

E-mail: jan.kubina@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 774 994 216

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter