Tato nemovitost není dostupná

Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné

Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné Část velice luxusní vily na Břevnově, nezařízeno, s garáží, terasou a zahradou v krásné

K pronájmu nabízíme část krásné luxusní vily na Břevnově, ulice Štefkova. Byt o dispozici 6+1 a rozloze 204 m2 se rozprostírá ve dvou podlažích a nachází se zde kompletně zařízená kuchyně (kuchyňská linka, myčka Siemens, sklokeramická varná deska, digestoř a horkovzdušná trouba – vše MORA), prostorný obývací pokoj, tři ložnice, pracovna a dvě koupelny – jedna s rohovou vanou a jedna se sprchovým koutem. K dispozici je dále alarm a vestavěný trezor. K bytu náleží jedno garážové stání a užívání části zahrady s terasou. Vila se nachází v krásné a klidné lokalitě plné zeleně blízko Břevnovského kláštera, Ladronky a obory Hvězda. Také dopravní dostupnost je dobrá – tramvají se dostanete za 15 minut na Hradčanskou či Malostranskou. Cena je včetně poplatků (vodné, stočné, plyn), pouze elektřinu hradí nájemce po vyúčtování pronajímatele.

Telekomunikace

telefon
50.081041
14.356121
Štefkova, Praha 6 - Břevnov, Czech Republic
Cena
48 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl.
ID nabídky16182
AdresaŠtefkova, Praha 6 - Břevnov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha204,10 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Balkónne
Garážano (1 stání)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta McClellan
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter