Tato nemovitost není dostupná

Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice

Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice Krásná novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v obci Chrustenice

Velmi hezká novostavba nizkoenergetického rodinného domu 5+kk v krásném prostředí obce Chrustenice-Loděnice nedaleko města Berouna s velmi dobrou dostupností na dálnici D5, Praha cca 18km. Okna jsou plastová od firmy Velux. Celý pozemek má rozlohu 528m². Vytápění v domě elekrokotel a hlavní vytápění by měl zajistit krb v hlavní místnosti. Stavba je v nizkoenergetickém standartu takže náklady na topení jsou minimální. Z domu je krásný výhled na starou část Chrustenice. V místě je dobrá dostupnost na autobusovou dopravu a vlak.

Voda

jiný zdroj vody
Chrustenice, Chrustenice (Okres Beroun), Czech Republic
Cena
5 950 001 Kč
celková cena
PoplatkyBez provize RK
ID nabídky16154
AdresaChrustenice, Chrustenice (Okres Beroun)
Budovadřevo
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha120 m²
Plocha pozemku528 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter