Tato nemovitost není dostupná

Stavební pozemek s chatou 1051 m² na rekreační bydlení, Lysá nad Labem - Řehačka

Stavební pozemek s chatou 1051 m2 na rekreační bydlení, Lysá nad Labem - Řehačka Stavební pozemek s chatou 1051 m2 na rekreační bydlení, Lysá nad Labem - Řehačka Stavební pozemek s chatou 1051 m2 na rekreační bydlení, Lysá nad Labem - Řehačka Stavební pozemek s chatou 1051 m2 na rekreační bydlení, Lysá nad Labem - Řehačka Stavební pozemek s chatou 1051 m2 na rekreační bydlení, Lysá nad Labem - Řehačka Stavební pozemek s chatou 1051 m2 na rekreační bydlení, Lysá nad Labem - Řehačka Stavební pozemek s chatou 1051 m2 na rekreační bydlení, Lysá nad Labem - Řehačka Stavební pozemek s chatou 1051 m2 na rekreační bydlení, Lysá nad Labem - Řehačka Stavební pozemek s chatou 1051 m2 na rekreační bydlení, Lysá nad Labem - Řehačka Stavební pozemek s chatou 1051 m2 na rekreační bydlení, Lysá nad Labem - Řehačka Stavební pozemek s chatou 1051 m2 na rekreační bydlení, Lysá nad Labem - Řehačka Stavební pozemek s chatou 1051 m2 na rekreační bydlení, Lysá nad Labem - Řehačka

Naše společnost Homesweethome Vám nabízí ke koupi krásný stavební pozemek v rekreační oblasti Řehačka u Lysé nad Labem. Pozemek je obdélníkového a čtvercového charakteru. Dle platného územního plánu je parcela v RI – rekreace individuální-zahrádkářská kolonie. Povrch pozemku je travnatý s ovocnými stromy. Na pozemku stojí chata, která se dá využít na rekonstrukci a nebo jí zbourat a postavit na pozemku vlastní projekt. Osada Řehačka se nachází ve středních Čechách asi 4km jihozápadně od města Lysé nad Labem. Leží na pravém břehu Labe spolu s blízkou vesničkou jménem Byšičky. Rovinaté střední Polabí, které Vás zde obklopuje, přímo láká k procházkám, projížďkám na kole, ale i k odpočinku. Veškerá doprava – autobus a vlak v Lysé nad Labem – 2 km. Autem do Prahy 35 min.

Inženýrské sítě

elektřina
Lysá nad Labem, Lysá nad Labem (Okres Nymburk), Czech Republic
Cena
850 Kč
za m²
PoplatkyCena včetně provize, adv. služeb a úschovy
ID nabídky16144
AdresaLysá nad Labem, Lysá nad Labem (Okres Nymburk)
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha0 m²
Plocha pozemku1 051 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter