Tato nemovitost není dostupná

Kanceláře 9 místností se zázemím v lukrativní lokalitě na Praze 4

Kanceláře 9 místností se zázemím v lukrativní lokalitě na Praze 4 Kanceláře 9 místností se zázemím v lukrativní lokalitě na Praze 4 Kanceláře 9 místností se zázemím v lukrativní lokalitě na Praze 4 Kanceláře 9 místností se zázemím v lukrativní lokalitě na Praze 4 Kanceláře 9 místností se zázemím v lukrativní lokalitě na Praze 4 Kanceláře 9 místností se zázemím v lukrativní lokalitě na Praze 4 Kanceláře 9 místností se zázemím v lukrativní lokalitě na Praze 4 Kanceláře 9 místností se zázemím v lukrativní lokalitě na Praze 4 Kanceláře 9 místností se zázemím v lukrativní lokalitě na Praze 4 Kanceláře 9 místností se zázemím v lukrativní lokalitě na Praze 4 Kanceláře 9 místností se zázemím v lukrativní lokalitě na Praze 4 Kanceláře 9 místností se zázemím v lukrativní lokalitě na Praze 4 Kanceláře 9 místností se zázemím v lukrativní lokalitě na Praze 4 Kanceláře 9 místností se zázemím v lukrativní lokalitě na Praze 4

Celkem 9 kancelářských místností se zázemím v hezké lokalitě na Praze 4, v ulici Vladimirova (pod Nuselskou radnici). Celý objekt je po celkové rekonstrukci včetně schodiště a hlavního vstupu. V kancelářích jsou nová euro-okna se žaluziemi, terasa a střešní zahrada. Jedna velká výloha a část reklamní plochy je v ceně.

50.062826
14.442844
Vladimírova, Praha 4 - Nusle, Czech Republic
Cena
44 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ cena služeb cca 6000
ID nabídky16141
AdresaVladimírova, Praha 4 - Nusle
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha200 m²
Plocha pozemku0 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter