Tato nemovitost není dostupná

Obchodní prostory prosperujícího butiku s oděvy - Park Hostivař - Praha 10

Obchodní prostory prosperujícího butiku s oděvy - Park Hostivař - Praha 10 Obchodní prostory prosperujícího butiku s oděvy - Park Hostivař - Praha 10 Obchodní prostory prosperujícího butiku s oděvy - Park Hostivař - Praha 10 Obchodní prostory prosperujícího butiku s oděvy - Park Hostivař - Praha 10 Obchodní prostory prosperujícího butiku s oděvy - Park Hostivař - Praha 10 Obchodní prostory prosperujícího butiku s oděvy - Park Hostivař - Praha 10 Obchodní prostory prosperujícího butiku s oděvy - Park Hostivař - Praha 10 Obchodní prostory prosperujícího butiku s oděvy - Park Hostivař - Praha 10 Obchodní prostory prosperujícího butiku s oděvy - Park Hostivař - Praha 10 Obchodní prostory prosperujícího butiku s oděvy - Park Hostivař - Praha 10 Obchodní prostory prosperujícího butiku s oděvy - Park Hostivař - Praha 10

Naše společnost Vám nabízí přenechání zajímavého obchodního prostoru ve vyhlášeném centru v centru obchodu, služeb, sportu, zdraví a zábavy – Park Hostivař – Praha 10. Prostory naleznete ve druhém nadzemním podlaží objektu. Celý prostor je členěn na 3 místnosti – prodejní místnost, kabinková a místnost na zázemí. K vybavení patří: regály, kasa, pulty, figuríny, kabinky, mikrovlnná trouba a další příslušenství. Pořizovací hodnota celého vybavení byla vyčíslena na 560.000,– Kč, ale za přenechání s veškerým vybavením požaduje majitel pouze 180.000,– Kč! Pokud nebude zájem toto vybavení využít, je možné podstatným způsobem snížit odstupné. Měsíční nájemné činí 35.000,– Kč. Dále pak náklady na provoz a místní reklamu jsou 11.000,– Kč. Nové a krásné WC je ve společných prostorách na chodbě. Po dohodě s majiteli budovy lze dovybavit prostory přívodem vody. Tyto prostory lze libovolně využívat pro jakékoliv účely s výjimkou několika sortimentů podle umístění v Parku Hostivař. Zajímavé je např. železářství – není nikde kolem, masážní salón apod. Pro podrobnější informace volejte makléře. Rádi Vám vše ukážeme a Vaše dotazy zodpovíme. Neplatíte provizi RK!

Vytápění

ústřední topení
50.060390
14.505777
Švehlova, Praha 10 - Hostivař, Czech Republic
Cena
34 000 Kč
za měsíc
ID nabídky16045
AdresaŠvehlova, Praha 10 - Hostivař
Budovaskeletová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater3
Užitná plocha64,60 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Petr Procházka

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter