Tato nemovitost není dostupná

Praha, útulný, rodinný řadový dům k pronájmu 5+1, ulice Na Fialce I, Řepy, terasa, garáž

Praha, útulný, rodinný řadový dům k pronájmu 5+1, ulice Na Fialce I, Řepy, terasa, garáž Praha, útulný, rodinný řadový dům k pronájmu 5+1, ulice Na Fialce I, Řepy, terasa, garáž Praha, útulný, rodinný řadový dům k pronájmu 5+1, ulice Na Fialce I, Řepy, terasa, garáž Praha, útulný, rodinný řadový dům k pronájmu 5+1, ulice Na Fialce I, Řepy, terasa, garáž Praha, útulný, rodinný řadový dům k pronájmu 5+1, ulice Na Fialce I, Řepy, terasa, garáž Praha, útulný, rodinný řadový dům k pronájmu 5+1, ulice Na Fialce I, Řepy, terasa, garáž Praha, útulný, rodinný řadový dům k pronájmu 5+1, ulice Na Fialce I, Řepy, terasa, garáž Praha, útulný, rodinný řadový dům k pronájmu 5+1, ulice Na Fialce I, Řepy, terasa, garáž Praha, útulný, rodinný řadový dům k pronájmu 5+1, ulice Na Fialce I, Řepy, terasa, garáž Praha, útulný, rodinný řadový dům k pronájmu 5+1, ulice Na Fialce I, Řepy, terasa, garáž Praha, útulný, rodinný řadový dům k pronájmu 5+1, ulice Na Fialce I, Řepy, terasa, garáž Praha, útulný, rodinný řadový dům k pronájmu 5+1, ulice Na Fialce I, Řepy, terasa, garáž Praha, útulný, rodinný řadový dům k pronájmu 5+1, ulice Na Fialce I, Řepy, terasa, garáž Praha, útulný, rodinný řadový dům k pronájmu 5+1, ulice Na Fialce I, Řepy, terasa, garáž Praha, útulný, rodinný řadový dům k pronájmu 5+1, ulice Na Fialce I, Řepy, terasa, garáž Praha, útulný, rodinný řadový dům k pronájmu 5+1, ulice Na Fialce I, Řepy, terasa, garáž Praha, útulný, rodinný řadový dům k pronájmu 5+1, ulice Na Fialce I, Řepy, terasa, garáž Praha, útulný, rodinný řadový dům k pronájmu 5+1, ulice Na Fialce I, Řepy, terasa, garáž

Pěkný a útulný, řadový, rodinný dům k pronájmu 5+1 (260m²) na Praze 6 – Řepy, ulice Na Fialce I. Tato lokalita je výhodná svou dostupností (tram,bus – 5min.pěšky), občanskou vybaveností (sportoviště, bary, restaurace) a četnými možnostmi aktivit v přilehlém přírodním parku. Dům je nevybavený. Podlahy jsou dřevěné. Krbová kamna uvnitř domu. Kuchyň je částečně vybavena (lednice, mrazák, sklo-keramická deska). K dispozici je zde 5 dalších pokojů. Byt nabízí 2 kopelny s vanou nebo sprchovým koutem a WC + jedno WC samostatné. Výhodou jsou skladovací prostory v suterénu domu. Parkování je obstaráno v garáži a před ní. Velkou výhodou je zahrada s terasou pro trávení příjemných chvil s přáteli.

Občanská vybavenost

dopravní spojení tram, bus
50.069754
14.316387
Na Fialce I, Praha 6 - Řepy, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ energie cca 6000 Kč
ID nabídky16023
AdresaNa Fialce I, Praha 6 - Řepy
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha260 m²
Plocha pozemku100 m²
Terasaano
Garážano (1 stání)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Španělsky

Marcela Špetová, MBA
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter