Tato nemovitost není dostupná

Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech

Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech Luxusní, prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou v prestižní lokalitě na Vinohradech

Překrásný, velice prostorný mezonetový byt 4+1 s terasou. Byt se nachází ve 4. a 5. patře cihlového domu. V roce 2008 prošel kompletní rekonstrukcí. Jeho celková užitná plocha činí 186m². Byt je kompletně zařízen svěžím nábytkem. Moderní kuchyňská linka vybavena kvalitními, vestavnými spotřebiči. Plovoucí podlahy a dlažba. Prestižní, hojně vyhledávaná lokalita. Široká nabídka aktivit k trávení Vašeho volného času. Každý si jistě vybere dle svého vkusu. Příležitosti pro aktivní i pasivní odpočinek. Kulturní vyžití zaručeno. V okolí několik divadel či hudebních klubů. Velký výběr restaurací a kaváren. Dopravní dostupnost do všech částí Prahy zaručena hustou sítí MHD. Zastávka tram jen pár kroků od domu, stanice metra Muzeum nedaleko. Luxusní bydlení na perfektním místě.

Telekomunikace

telefon
50.078844
14.435336
Balbínova, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
60 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ popl 5000
ID nabídky16006
AdresaBalbínova, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha186 m²
Terasaano
Výtahne
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter